Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evés után puffadás, rosszullét...

Evés után puffadás, rosszullét. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Egy ideje evés közben hirtelen teltségérzetem lesz, és utána felpuffadok, feszít,nyilal,fáj az egész hasam, szabályosan rosszul vagyok. Ez alól csak a reggeli müzli és a délelőtti joghurt a kivétel. Nem eszem sokat, fél adagot szoktam ebédelni, arra is odafigyelek, hogy ne egyek gyorsan. Reggelire mindig müzlit vagy gabonapelyhet eszem, délelőtt joghurt és gyümölcs, ebéd 2-kor, és utána szokott ez az érzés lenni, ami szinte egész délután tart, és sokszor este még mindig olyan teltségérzetem van, hogy nem kell a vacsi. Van rajtam 5 kg. felesleg, amit nem tudok leadni szülés óta (2,5 éve). Az étrendemen kellene változtatnom?Vagy van valami olyan valami (leginkább természetes szerre gondolok), ami segíthet ezen?
2011. szept. 6. 20:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A rostok szükségesek, de nem azokon kell élni, túlzásokba esni nem szabad!

Igyál sok-sok tiszta vizet és kezdj el rendszeresen mozogni.

2011. szept. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!