Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezek lehetnek az anorexia...

Ezek lehetnek az anorexia előjelei?

Figyelt kérdés
kb április óta fogyózom és már lement 18 kg eleinte kb csak 1200 kcal-ra csökkentettem a mennyiséget és minden jó is volt aztán elkezdtem mellé mozogni is a baj csak az h mostanában megeszek kb 6-700 kcalt és mozgok, de akárhányszor eszek mindig rettenetes bűntudatom van és akkorának érzem magam mint egy ház és sokszor ha éhes is vagyok nem eszem mert olyan rossz érzésem van utána :S nagyon várom a válaszokat egyébként 172 cm/68 kg
2011. szept. 12. 19:17
 1/7 anonim válasza:
95%
igen. lehet... most még nem vagy túl sovány, normál alkatod van, de vigyázz mert ördögi körbe kezdtél. NE CSINÁLD TOVÁBB! Tarthatod a súlyod, nem kell zabálnod, ne félj! Nem kell visszahznod, csak tartsd ezt a súlyt. Egyél sok vitamint, husikat és ne fogyni hanem formálódni akarj. Én is gy kezdtem, majd bulimiáslettem, mert a környezetem tömni kezdett. Keress egy nagyon jó pszihológust. A kaja legyen a szervezeted hajtóanyaga, és csak tápláljon hogy az életet megélni tudd. ne zárkózz be, csinálj sok programot szabadban is, étkezz rendszeresen keveset, és nevess! Ne akarj lassan öngyilkos lenni.. tudom még nem érzed. MéG! De lassan csak a kaja és a kcal számlása marad. Higgyj nekem...
2011. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

6-700 kcal borzasztó kevés!!! Ez semmiképp sem egészséges, jó, hogy időben felismerted.

Nem kell 30 kgnak lenni, ha a súlyod 20-25%át leadod nagyon rövid idő alatt az már anorexiának minősül.

2011. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Súlyban igen távol állsz az anorexiától. Majd ha 40 kilósan is kövérnek látod magad és bűntudattal eszel és hánytatod magad esetleg, na akkor vagy anorexiás.

Neked még van miből fogyni.

2011. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom h van még miből fogynom nem is azt mondtam h most lennék olyan súlyban h anorexiás vagyok hanem h esetleg lehetek e az és még szeretnék fogyni mert sokallom a súlyom és köszi a válaszokat :)
2011. szept. 12. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsóra ne hallgass (100 kilósan is lehet vki anor.), te már most az anorexia előszobájában állsz. Keress fel dokit, különben nem fogsz tudni megállni a lejtőn, és valóban 40 kilósra fogysz, majd meghalsz. :( Ördögi kör, és kimászni belőle pokol.


Tapasztalat, én most próbálom összekapni magam. :)

2011. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

Hál istennek rendbe vok még fogytam azóta 6kg de sportolok és nem koplalok :) télleg nagyon köszi a segítséget :D

2012. jan. 20. 23:27
 7/7 anonim válasza:

En 168 cm vagyok

85 kilorol fogytam le 61 re.

50 kg a cel es az se anorex mivel nagyon vekony csontom van

A mostani magassagommal es sulyommal atlag testalkatnak szamitok most BMI szerint normal vagyok ami semmit se jelent mert

Furdoruhaban mindenki azt mondja hogy van rajtam 5-10 kilo felesleg

Szoval kinek mi az idealis az egyeni ;)


Nem vagy anorexias enis 600-800 at ettem vegig

Aki anorex az 100-200 kaloriat eszik es sir az utan is :D

2014. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!