Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ugye ez nem az Anorexia jele?

Ugye ez nem az Anorexia jele?

Figyelt kérdés

184 cm vagyok, és 39 kiló. Alig eszem, rengeteget sportolok, és 21 éves vagyok. Jó munkahelyem van, és a párommal teljesen boldog vagyok. Csak kicsit zavar, hogy folyton kívülállóként tekintenek rám a súlyom miatt...

Ugye ez nem az anorexia jele?


2011. szept. 1. 15:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de elég sovány lehetsz, én 176hoz voltam tavaly előtt 50 kiló és akkor is anorexiásnak néztek engem!!! Attól függ, hogy állsz magaddal, mert ha így is kövérnek látod magad és fogyni akarsz, akkor anorexia, de ha nem, hanem csak egyszerűen ilyen vagy, akkor nem vagy az. De híznod kéne ez rettenetesen kevés, legalább 20-25 kg-ot!!!
2011. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Komolyan 39 kiló vagy??? Mellé ezzel a magassággal!

Amúgy a kérdésre igen, és az igazi anorexiásoknak eleinte nincs betegségtudatuk. Keress fel egy orvost azonnal, bár őszintén nem is hiszem el, hogy életben vagy ennyi kilóval ilyen magasság mellett.

2011. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Fogyni nem akarok, mert már nagyon zavar, hogy csak csontból, és bőrből állok. Már próbáltam hízni, sőt mi több, 2 éve próbálok hízni, de nem sikerül. Maximum 1-2 kilót, ami pár hét alatt el is tűnik. Most ez a 39 kg is "hízásnak" minősül, mert eredetileg 37 kiló vagyok.
2011. szept. 1. 15:18
 4/20 anonim ***** válasza:
Csoda, hogy eletbe vagy. Biztos jol merted magad? Ennyi sullyal, magassaggal, mas ember mar korhazban lenne, eroszakos etetessel.
2011. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De, nyugodtan elhiheti mindenki, én sem hiszem el, és nem tudom miért van ez. Iszonyatosan zavar, és csak ez miatt nem vagyok tökéletesen boldog..:(
2011. szept. 1. 15:19
 6/20 A kérdező kommentje:
Csakhogy erről nem tud orvos..
2011. szept. 1. 15:20
 7/20 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz és alakítsatok ki egy étrendet, úgy hátha sikerül híznod!!! Egyébként lehet húzódik háttérben egy szervi betegség, lehet amiatt nem tudsz hízni, mindenképp orvos, majd írd meg mire jutottál!!!
2011. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, még ma elmegyek egy orvoshoz! Sőt, már indulok is.
2011. szept. 1. 15:22
 9/20 anonim ***** válasza:
Akkor is orvost mindenképp keress fel, ha nem mentális akkor testi betegségek miatt is lehetsz ilyen vékony, mellé kaphatsz étvágyfokozókat is, stb. Hátha sikerül a hízás mert ez borzasztó kevés:S
2011. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Fogyni nem akarok, mert már nagyon zavar, hogy csak csontból, és bőrből állok. Már próbáltam hízni, sőt mi több, 2 éve próbálok hízni, de nem sikerül. "

Mivel hízni szeretnél, és te is látod, hogy túl vékony vagy, ez így nem anroexia.

Viszont ilyen mértékű kóros soványsággal mindenképpen orvoshoz kell menned.

2011. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!