Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Annyira rosszul érzem magam,...

Annyira rosszul érzem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Tudom, hogy ez nem a jó kategória, de itt többen adtok válaszokat. Nagyon sz.arul érzem magam, nagyon erős hányingerem van. Elég szarul étkeztem ma (pizza a suliban, majd itthon 2 adag szalmakrumpli, később pár csőröge meg úgy 6 db. kocka csoki még leírni is rossz). Annyira rosszul érzem magam, mit csináljak? Mama már elaludt, keltsem fel, hogy adjon valamit? De akkor meg lehet nagyon fog aggódni . :(( Jajj, kérlek, segítsetek ! :(( Mindjárt idehányok -de vicc nélkül :((


2011. szept. 27. 22:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igyál egy kis vizet és rágózz egy kicsit. Ha nem enyhül akkor csak hányj egyet. Esetleg állj egyenesen és jól nyújtózz felfelé, hátha valamennyit segít. Állítólag a mozgás is segít, mert gyorsítja az anyagcserét, de énszerintem ennél többet ne csinálj mert még a fejed is megfájdul és rosszabb lesz. Jobbulást:)
2011. szept. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Kapjál be egy kiskanál szódabikarbonát, igyál rá egy pohár vizet. Vagy jó nagyokat büfögsz tőle, vagy kijön, aminek ki kell jönnie.
2011. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Majd meglátom mi lesz velem .. remélem a sulit nem kell kihagynom ..

2011. szept. 27. 22:28
 14/20 anonim ***** válasza:
Suli miatt soha ne aggódj, az lényegtelen, inkább a szórakozást ne kelljen kihagyni :D
2011. szept. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kalcium. Nekem attól mindig csökkent a teltségérzetem.
2011. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nyùljàl le a torkodra az ujjaiddal muszàj ha nem érzed jól magadat, vagy pedig az anyudat tényleg keltsd fel és ad neked hànyingercsillapitót vagy valami emésztést javitó gyógyszert.
2011. szept. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
na akkor majd írd meg mi lett a vége
2011. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

elég sok bajom van a gyomrommal:( tehát tudok talán valami hasznosíthatót mondani.


Ilyenkor vicc nélkül egy pohár kóla nagyon jó tud lenni .

vagy

egy alma ami lédús ás nem porhanyós .

nem a mennyiség a lényeg hanem h könnyítsen rajtad ,én még ezekkel eddig mindig el tudtam kerülni a nehéz kaják utáni v túlevésből adódó hányást .

és még nagyon jót tud tenni egy séta meg a friss levegő.

2011. szept. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A cola tényleg jó, én el sem hittem addig, míg nem segített a szalmonellás rosszulléteimen. Pedig azelőtt utáltam a colát.
2011. szept. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! Végül kétségbeesettségemben azt sem tudtam mit csináljak, és csak ledőltem az ágyra, de hamar elaludtam. Reggelre meg már semmi bajom sem volt. Mamát egyébként felkeltettem és nem tudott mit mondani .. Szüleim külföldön vannak.
2011. szept. 28. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!