Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek, hogy minden nap...

Mit egyek, hogy minden nap tudjak kakálni?

Figyelt kérdés
Normális kajákat eszek, és nem eszek édességet, és húst gyakran. Egy héten több nap Activiát vagy Kefirt is eszek.Nem megyek el minden nap tojni. Ha egész héten nehéz kaját eszek, akkor sem sikerül. Napok maradnak ki. Most pl. Vasárnap voltam utoljára és azóta ma tudtam egy kicsit. Mit kellene ahhoz tennem, hogy minden nap menjek wc-re? Ti is minden nap csináltok? Tudom, hogy gusztustalan kérdés, de engem érdekel.
2009. ápr. 29. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendszer kellene a szervezetednek és több rost. csinálj egy gyümölcsnapot másnap biztos könnyebb lesz. egyél nyers gyümölcsöt, zöldséget nagyon sokat. (egy szem paradicsom napont semmi) egyél meg pl 3 almát naponta, vagy ennek megfelelö idény gyümölcsöt. Van egy ismerösöm akinek sem ment és minden reggel korán felkelt megitta a kávéját´-teáját megreggelizett és ráült a budira, pár napig nem müködött de kb 2 hónap után már nem kellett ücsörögnie reggelente a reggeli után már mehetett is budira.
2009. ápr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A kefírbe tegyél két evőkanál búza, vagy zabkorpát, vagy búzacsírát.
2009. ápr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Minél több nyers zöldséget és gyümölcsöt és minél kevesebb kenyeret, tésztát, édességet. Próbálj meg délelőtt csak gyümölcs-zöldségfélét enni! Igyál /lehetőleg/ zöld teát, naponta 2-3 csészével. Kerülj mindenféle hashajtót! Hippokratész szerint a halál a bélben lakik, vagyis szinte minden betegség a bélben kezdődik!
2009. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Rostot egyél megismétlem én is.

Amúgy nincs "tömege" a székletnek.

Reggeli korpás kifli, retek, narancs, ebéd barnarizs vagy káposzta, vagy zöldbab pl. Zöldség amiben rost van. Ha húst eszel krumplival, akkor hozzá ssok salátát. Vagy barna kenyeret de nem festettet, hanem amiben benne az anyag

Délután alma, este vegyes saláta, vagy gyümölcs a vacsihoz.Paprika, paradicsom. Megint barna kenyér.

Mit kakilnál, ha csak fehérlisztet meg húst eszel?

Répa, Győri jóreggelt, cseresznye, kukorica, cékla...

Reggel budira ülünk.

[link]

2009. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tade ***** válasza:
Szia. Bar en minden nap jarok wc-re, azt vettem eszre, ha tobb napig csak fott, vagy nyers zoldseget eszek, akkor egy nap akar 3X is rohanok wc-re. :) Tehat egyel sok zoldseget!!
2009. ápr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és inni is kell.2-3l, levessel együtt.

Amíg rendbe jössz addig egyél minden reggel éhgyomorra pár aszaltszilvát, vagy szilvalekvárt.

Langyos vízbe egy fél citromot csavarsz, s megiszod éhomra s fél óráig nem eszel rá, az is rendbehoz.

De napközben zöldséget gyömölcsöt, gabonát kell enned.

és nyugalom! Ha szorongsz, vagy nem akarsz valamit elengedni az életedben, amit el kéne, akkor szorulásod lesz.

Az izmok miatt.

2009. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden délben (vagy este)eszel egy jó zöldséges levest, az is nagyon jó lesz!Nem kockából!
2009. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Nekem ez gyerekkorom óta így van. Volt, amikor 2 hétig nem tojtam és hiába ittam paradicsomlevet (házit) 1 üveggel meg, nem használt. Érdekes, mert apám meg fostos fajta, minden nap jár wc-re. Szerintem nekem többet kellene mozognom, akkor talán rendbe jönne a bélrendszerem. Rájöttem, hogy ha hétvégén egész nap csak döglök, akkor nincs kaki.
2009. ápr. 29. 10:23
 9/13 A kérdező kommentje:
Hello! Mindent kipróbáltam, de semmi. Múlt héten például majdnem minden nap sikerült tojnom. Ezen a héten még nem voltam wc-n, és hétvégén sem. Mit csináljak? Ez nem egészséges.
2009. jún. 11. 12:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Próbálj meg akkor rendszeresen mozogni. Napi 30 perc mozgás már elég. Vagy 1-1,5 óra heti 3x. Mennyi folyadékot iszol? Nekem anno szintén ez volt, amióta rendesen iszom, azóta naponta akár többször is. (na, ez de reklámszövegre sikerált :D) Na, érted.
2009. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!