Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van aki egy nap csak 3x...

Van aki egy nap csak 3x eszik? Hogy bírja ki?

Figyelt kérdés
Én ha egy nap ötször eszem (tehát 3 óránként) már azt is nagyon nehezen bírom ki, nézem az órát hogy mikor ehetek már. Pedig nem vagyok kövér egyáltalán. Vagy aki 3x eszik az ilyenkor nagyon nagy adagokat eszik? Egyszerűen nem értem.
2011. okt. 13. 23:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én néha még 3szor se:D
2011. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fő étkezésekre gondolnak : reggeli, ebéd, vacsora - merthogy aki 5x eszik, annak sem fő étkezés a tízórai, meg az uzsi.., azok köztes étkezések.
2011. okt. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg neked gyors az anyagcseréd. Nekem például lassú, egy laktató ebéd után van, hogy már aznap egyáltalán nem vagyok éhes.
2011. okt. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A kisbabák esznek 3 óránként :))

De semmi gond ezzel, azt mondják egészségesebb is többször enni kevesebbet. Mondjuk én is háromszor eszek egy nap (ha minden jól megy), de néha nasizok is.

2011. okt. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg neked gyors az anyagcseréd. Nekem például lassú, egy laktató ebéd után van, hogy már aznap egyáltalán nem vagyok éhes."


Az hogy az agyad azt mondja hogy nem vagy éhes mert majd kipukkadsz, az nem attól függ hogy gyors -e az anyagcseréd vagy sem. Képzelj el egy evésmérőt vagy ételmérőt ami maximumon van amikor te már jóllaktál. Viszont ha egy desszertet meglátsz akkor ez az evésmérő hirtelen vissza megy egy kicsit hogy azért azt a kis finomságot még megtudjad enni. De rá 1 órára is hamar visszább megy. Lehet gyors vagy lassú az anyagcseréd. Szerintem!!!

2011. okt. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van hogy annyiszor sem eszek. Egyszerűen nincs időm, és nem is gondolok rá, hogy enni kéne, így ilyenkor éhesnek sem érzem magam. Volt időszak amikor naponta 1-szer ettem, azt is délelőtt, bár akkor fogyókúráztam. Hát azt nehezen bírtam, volt pár ájulásom, és állandóan égett a gyomrom.
2011. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

08:20 bocsi, de ez elég nagy tévedés. Ha lassú az anyagcseréd az azt jelenti, hogy nem az agyad mondja azt, hogy jóllaktál, hanem a kaja effektíve benn ül a gyomrodban sokáig. Ilyen esetben hiába kívánja az agyam a sütit, nem bírom megenni, ha beleharapok, akár egy harapástól is rosszul leszek. Akár órák múlva is.

Közben meg vannak olyanok, akiknél pár óra múlva már simán meg van emésztve az étel, ők akkor már tudnak enni. Valószínű te is ilyen vagy, de az még nem jelenti azt, hogy mindenki más is ilyen.

2011. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, eszek jó sokat naponta és csak jövőhéten megyek el WC-re. Ez is milyen durva mi? :)


Ja és ráadásul tudok enni akármikor! :O

2011. okt. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem gyors az anyagcserém de mégis tudok enni akármikor, nah és kövér se vagyok. Ne fogjuk már rá az anyagcserére, kérlek. Még a sok idióta elhiszi.
2011. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Férgeim vannak, a francba! :)
2011. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!