Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valamilyen táplálkozási...

Van valamilyen táplálkozási problémám? Anorexia?

Figyelt kérdés
szoval:170/68 kg voltam ugy egy hónapja elég izms vagyok mert versenyszerüen úszok de mostanra már elmenni sem tudok az uszodáig annyi erőm sincs.Most jelenleg 61kg vagyok ami még mindig rengeteg szeretnék gy 53-54kg körül lenni.minden egyes ebéd után meghánytatom magamat és nem tudom abba hagyni.most az elmúlt napokban nem ettem semit csak egy böre tejet ittm a fehérje miatt.minden este megcsinálok 2000 hasprést.Szerintem ez egészséges de mások szerint nem.Szerintetek?
2009. máj. 3. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
szerintem ez a természetes kiválasztódás! Folytasd mindenképpen, és halj meg szerinted(!) egészségesen, de utódokat semmiképpen se csinálj, a géneid jobb ha még veled kipusztulnak!
2009. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem ócsárolást kértem ha nem tudsz értelmesen válaszolni akkor kérlek ne tedd.
2009. máj. 3. 12:13
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Ez elég fura ugyan is alig eszel akkor ez anorexia de még pluszba hánytatod magad akkor bulémia szóval ezt most nem értem.Inkább menny el orvoshoz:S
2009. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
ha valaki hánytatja magát, az nem lehet egészséges, vannak kultúrált diéták, de nem napok alatt kell lefogyni, hanem hónapok alatt
2009. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem csak sajnáltatni akarod magad a kérdéssel.

Ha nem,akkor menj el orvoshoz, pszichológushoz.

2009. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Mindenképp menj orvoshoz, mert ez nem normális.
2009. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
szeintem ez távol áll a sajnáltatásrol feletetm egy kérdést te erre nem tustál válaszolni hanem inkább közölted ho sajnáltatom magamat.Nem értem ho az ho leirom ho mit csinálok és fdelteszek egy kérdést az miért sajnáltatás de nekem mind1.Amugy a bulimia alaptünete a falásroham ami nekem még soha nem volt csk miután zske egy normális adagot utána fordul elő de most próbálok rola leszokni a fogaim miatt.lehet ho ez is sajnáltatásnak tünik ha igen akkor NEM kell válaszolni mert nincs támadásokra szükségem köszönöm(amugy 14 éves vagyok.)
2009. máj. 3. 12:58
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
A válaszomban leírtam,hogy ha nem sajnáltatod magad,akkor menj el orvoshoz, szóval írtam választ.
2009. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Már rég halott lennél, ne ide járj viccelődni. Még 2000 hasprés..Pfff. TerminátorXDD
2009. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Biztosan nagyon okos lehetsz és sokat edzhettél az életedben ha akkora számnak tartod azt a 2000-et.Gratulálok.
2009. máj. 3. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!