Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok szomjasabb?

Miért vagyok szomjasabb?

Figyelt kérdés
Már sokszor tapasztaltam azt, ha magam mellé veszek egy üveg ásványvizet, és elkortyolgatom 2 óra alatt,akkor sokkal szomjasabb leszek, mintha nem is ittam volna egyáltalán.. Miért lehet ez? Nagyon furcsa...
2011. nov. 3. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok!!!!

Ezért nem is iszom sokat, mert csak pisilnem kell egész nap és még szomjas is maradok!


Ezen már én is elgondolkodtam...én naponta mindennel együtt (tej, kávé, víz, gyümölcsök..stb) 1,5 liter folyadékot fogyasztok, és nem vagyok szomjas!


29N

2011. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Télen a bőr,hamarabb veszít NÉHÁNY embernél a nedvességéből, zsírpárnak felrepedeznek,és kifolyik a nedű.

Ezmiat több vízet kell fogyaztani,viszont csak akkor veszi észre a tested igazán mennyi víz is kell ha fogyasztod, amúgy a meglévőt használja fel .

2011. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Voltam én is így már, még ilyen 8 éves voltam. ÁLLANDÓAN szomjas voltam.

Tegnap olvasgattam a kiszáradásról, és a állandó szomjúságérzet lehet egy betegség is.. a nevére nem emlékszem, p betűvel kezdődik...:D

2011. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!