Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étcsokoládé-előnyei/hátrányai?

Étcsokoládé-előnyei/hátrányai?

Figyelt kérdés
Pontosan mennyi az "egészséges" mennyiség az étcsokiból? És milyen káros illetve előnyös hatásai vannak? (A kalóriatartalma nem érdekel, azt el tudom olvasni a hátlapról)
2011. nov. 10. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Az egyik fő gond a sok hozzáadott adalékanyag. (Aroma, akár természetazonos akár szintetikus)

Én csak bio csokit vennék, azokban ez nem megengedett.


Ha sokat eszel belőle szorulást okozhat. Egészséges mennyiség 2-3 kocka/nap


Előnyös hatása? Hát arról nem tudok, mert leginkább élvezeti cikk..

2011. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 coffeez ***** válasza:
2011. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Milyen sok hozzáadott adalékanyagról beszél az első? Ízesíteni minden ételt kell!
2011. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 coffeez ***** válasza:
Vegyél bio étcsokit. Igaz hogy kicsit húzós, de ha csak napi 2-3 kockát eszel, akkor sokáig kitart. Én mondjuk fél tábláig nem tudok megállni :)
2011. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Előnyös hatása? Hát arról nem tudok"


Látod ez a baj! Véleményt írsz állítasz olyanról amiről se fogalmad se ismereted nincs. Az indiánoknak több eszük és több ismeretük volt!

2011. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A bio mazsola háromszor annyiba kerül mint a normál!Nehogy elhiggye valaki hogy a normál nem ugyanaz!
2011. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!