Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » (Bocsánat a témáért de nem...

(Bocsánat a témáért de nem tudom hová írni) Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Borzalmas székrekedésem van már 9 napja. Szoktak görcseim lenni olyankor szoktam masszírozni a hasam érzem hogy kemény is de nem tudok "produkálni" Rendesen étkezem sok folyadékot iszom ezért nem értem miért van ez. Mit csináljak hogy jobban legyek? ( a hashajtó nem segít)
2011. nov. 16. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Rendszeresen előfordul ez veled vagy csak most van?
2011. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem segit a hashajtó, akkor nem ártana orvoshoz fordulni. Sokféle hashajtó van, meg kéne próbálni másfajtát, mint amit eddig szedtél be.
2011. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos rendszeresen de azért a 9 napot soknak tartom és már hason feküdni sem tudok mert fáj.Nem szokott ilyen sok napig tartani.
2011. nov. 16. 18:51
 4/15 anonim ***** válasza:
En is epp most igy vagyok,nekem se hasznal semmi,körte ,kivi,sok folyadek,stb.Ma voltam az orvosnal,megvizsgalt,megnyomkodta a hasam,azt mondta ,nem eszlel semmit,vegyek hashajto teat.Ma vettem,delben megittam,most ugy erzem lessz valami.En idövaltozaskor vagyok igy,hirtelen jött a -fok(Ausztriaban).Szerintem is menj el az orvoshoz,elötte en is ittam hashajtot,de valoszinüleg ,gyenge volt.(Macrogol tartalmut).
2011. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, ez nem normális állapot. Írnám, hogy addig is próbáld meg a glicerines kúpot, de arra is rá lehet szokni.
2011. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
olyan kellemetlen ezzel orvoshoz menni,de lehet hogy ez lesz a vége így 9 nap után. Még a teát megpróbálom. Más drasztikus módszer nincsen? Mi ez a kúp? Erről nem hallottam még. Köszönöm a válaszokat
2011. nov. 16. 19:01
 7/15 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban vény nélkül lehet kapni glicerines kúp a neve.

Egyébként ezt nem kell szégyellni az orvosnál-úgy, ahogy semmi mást-,ha rendszeresen fennáll a rekedés, érdemes ellátogatni a dokihoz. Esetleg még a mályvateát megpróbálhatod, azt a DM-ben lehet kapni.

2011. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
En a glicerines kupot nem ismerem,hanem vettem,micro klistir-t,sajnos nekem ez csak epp,egy keveset tavolitott a vastag belböl,probald meg a glicerineset,hatha segit,de gondolom a hashajto tea,szennaval jobb ilyen makacs szekrekedesnel.
2011. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem segít valamelyik! És az orvos mit csinál velem ha mégis el kell mennem?
2011. nov. 16. 19:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Többek közt lehet, hogy elküld egy hasi UH-ra
2011. nov. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!