Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » (Bocsánat a témáért de nem...

(Bocsánat a témáért de nem tudom hová írni) Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Borzalmas székrekedésem van már 9 napja. Szoktak görcseim lenni olyankor szoktam masszírozni a hasam érzem hogy kemény is de nem tudok "produkálni" Rendesen étkezem sok folyadékot iszom ezért nem értem miért van ez. Mit csináljak hogy jobban legyek? ( a hashajtó nem segít)
2011. nov. 16. 18:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hunyadi víz...


Én is makacs székrekedéses vagyok (szintén ilyen 7-9 naponta...:-(), nem használ se hashajtó tea, se mályvatea, se szűztea, se zöldtea, se stadalax, se aszalt szilva, se sima szilva, se körte, se zab, se korpa, se szilva+tej, semmi!

Egyedül a Hunyadi víz...

2011. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én egyszerűen nem tudom meginni azt a vizet bárhogy próbálkozom! És neked nem kemény a hasd alja? Bocs a kérdésért de én attól ijedtem meg nagyon!!!
2011. nov. 16. 19:56
 13/15 anonim ***** válasza:

Az orvos engem ,ugy vizsgalt meg,hogy az egesz hasam megnyomkodta,vagyis vizsgalta.Ö nem eszlelt semmit,azt mondta ha nem hat a hashajto tea(de most este meghajtott),akkor legjobb korhazba menni,tisztitas-klisztir,belvizsgalat,Ultrahang stb.

En eddig szedtem,szelhajto rago tablettat is(Antiflat),igy nem görcsöltem.Maskor nem hagyom igy el,3 nap utan,hashajto tea.

2011. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm kipróbálom amiket írtál.
2011. nov. 16. 20:09
 15/15 anonim ***** válasza:
Én csak egy teljesen természetes, számomra tuti kombinációt tudok esetleg javasolni: egész nap tejföl, kétszersült és narancs, utóbbi akár lé formájában. Nekem délutánra mindig hat, pedig én is nagyon problémás vagyok, a hashajtók rám is hatástalanok..
2011. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!