Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megettem tisztán 750g Nutellát...

Megettem tisztán 750g Nutellát, ennek lehet bármilyen rossz következménye?

Figyelt kérdés
Remélem komolyan veszitek mert nem hülyéskedek, éhes voltam, főzni lusta voltam, mondom veszek nutellát meg kenyeret, megtörtént. Othhon megkostolom a nutellát hmm mondom ez finom azt tovább kanalaztam mig teljesen megnem ettem kenyér nélkül csakúgy az egészet. 750g kiszerelésű nutella. Nem jár valami következményekkel? Mármint egészségügyileg

2011. dec. 4. 18:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyszerre nyomtam be az egészet.
2011. dec. 4. 18:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Max. fájni fog a hasad, és lesz egy kis gyomorrontás. De komoly gondokat nem fog okozni :)
2011. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden elismerésem a tiéd!:D
2011. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát egy jó kis szorulásra számíthatsz...
2011. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rossz következménye nem lesz, max. egy kicsit ritkábban mész 1-2 napig wc-re. A rossz következménye inkább anyagi. Most, hogy rájöttél mennyire finom, máskor is ezt fogod enni, és félek, hogy előlem veszed majd meg az utolsót :) Inkább piacon érdemes venni a kínaiaknál, ők is ugyanazt árulják csak olcsóbban. Ne egyél azért gyakran ennyit, mert elhízol tőle.
2011. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hehe jó volt ezeket olvasni főleg az utolsó kommentet :) Hát köszi a megnyugtató válaszokat egyébként annyit még hozzá fűznék az előttem lévő kommentelőnek hogy az elhizástól nem kell félnem mivel rám is fér :)
2011. dec. 4. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Már velem is előfordult az ilyesmi, nem is egyszer, és még élek. 36 éves vagyok. Igaz, mostanában néha fáj a jobb térdem, de az szerintem nem a Nutellától van. Szóval csak bátran...:)
2012. júl. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!