Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges, ha 2 naponta...

Egészséges, ha 2 naponta megeszek egy óriáshamburgert? Egyáltalán lehet így "fogyni"?

Figyelt kérdés

Szombat reggel megettem egy óriáshamburgert, és azóta sem vagyok éhes. Az érdekelne, hogy egészséges-e, ha 2 naponta megeszek egy ilyet, de közben semmit.

Belegondolva elég furcsa lenne, ha így híznék, hiszen minden második nap megy le vmi a gyomromba. Ráadásul anyagilag is megéri + marad egy csomó szabadidőm.



2011. dec. 18. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem.Sőt,szerintem ez a típusú evés és egyáltalán a kétnaponta evés minden,csak nem egészséges.
2011. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Borzalmas! Te tényleg itt tartasz? Ennél még egy baromfi is többet tud arról, hogy mit kell ennie. Hol vannak a vitaminok, az ásványi anyagok, a rostok és egyebek? És a hamburgerben mi van vacak zsírokon kívül? Ez egy teljesen öngyilkos elképzelés.
2011. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van abban mindenféle zöldség(saláta stb...).

De mondom, itthon kicsit körülményes az étkezésem, ez pedig sokkal gyorsabb. Meg az a baj, hogy nagyon kevés dolgot szeretek, pl. a csirkehús, krumplit, édességeket egyenesen utálom.

Szóval amúgy is ugyanazokat a dolgokat eszem, ami abban a hamburgerben van, csak külön elég drága, ráadásul időigényes is.

Ilyen szempontból régóta volt ilyen jó napom. Nem kellett főznöm, mindenre volt időm, és a savam sem mart.

2011. dec. 18. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:
A hamburgerben zöldség csak díszítésnek van. Pedig az kéne, hogy a főétel legyen! Meg egyébként is, hogy teheted ennyire tönkre a táplálkozásodat ilyen fiatalon? Ha nem az emberi fajnak megfelelő változatos az étkezésed, ettől önmagában is súlyos beteg leszel 35-40 éves korodra.
2011. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csak akkor fogsz fogyni, ha a hamburgerből csak a zöldséget eszed ki, a többit dobd a kukába
2011. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!