Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnák felszedni kb.5-6 kg?

Hogy tudnák felszedni kb.5-6 kg?

Figyelt kérdés

170/47 ://

Szeretnék egy 52-53 kg lenni.Mivel tudnám ezt elérni?

Egyébként azért én sokat eszem,bár elég rendszertelenül...

És a szüleim is vékonyak,szóval lehet ez maradandó állapot lesz...Kérlek segítsetek!Előre is köszönöm!



2011. dec. 20. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajna ez alkati adottság kérdése! Én sem tudok hízni. Tápszert lehetne enni, ami igazi kalóriabomba, de az meg drága. Talán attól híznék.

Sokan meg ezért irigyelnek, mert bármit/bármikor ehetek!

2011. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hülyeség hogy valaki nem tud hízni. Aki eleget eszik, az hízik. Létezik olyan, hogy valaki kevésbé hajlamos zsírosodni (én is), de olyan ember nincs aki ne tudna hízni. Aki hízni akar és nem megy neki, az keveset eszik.

2011. dec. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Green Tea

Igenis sajnos van olyan, aki képtelen hízni. Ugyan úgy, ahogy vannak akik szó szerint egy pohár víztől visszahíznak, miután lefogytak. Nem mindenki örül az alkatának, és épp a trendektől függ, hogy szerencsésnek mondhatja-e magát, avagy sem.

2011. dec. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


BA-ROM-SÁG! Gondolkodj már kérlek! Egy pohár víztől? A víznek nincs kalóriatartalma, hogyan hízna már az ember a víztől?:D

Nincs olyan, hogy valaki képtelen hízni! De tudod mit?

Itt egy napi kajám: (ez a minimum, ennél csak többet eszek)

7:00 50g zabpehely, 50g fehérje

9:30 100g rizs, 150g csirkemell, Zöldség

12:00 100g rizs, 100g csirkemell, Zöldség

13:30 50g zabpehely, 25g fehérje

16:00 100g rizs, 150g csirkemell, Zöldség

18:00 100g rizs, 100g csirkemell, Zöldség

19:00 Edzés utána--->21:00

21:00 50g fehérje, 20g szőlőcukor

22:30 25g zabpehely, 10 tojásfehérje

2011. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.:) Persze,biztos tudnák hízni...suliba néha még csak időm sincs.:/ De itthon minden oké:)
2011. dec. 21. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

tudnák


tudnák


TUDNÁK


[link]

2011. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha alkatodnál fogva vékony vagy ahogy én is akkor itt nem fog segíteni ha többet eszel mint eddig. Ha azt akarod hogy többet mutasson a mérleg akkor azt csak izomépítéssel tudod elérni. Járj edzőterembe, és mellette egyél sok fehérjében gazdag ételeket. Legyen meg a napi 3 étkezés és figyelj arra hogy kb 2 óránként egyél-nassolj valamit pl diákcsemegét, olajos magvakat. De itt mindenféleképpen az edzés lehet számodra is a megoldás. Véletlenül se járj futni, a kardio edzést is kerüld mert ezek fogyasztanak, mindenféleképpen a súlyemelést ajánlom. Lány vagyok és én is nagyon vékony vagyok de az edzés-súlyemelés télleg segített sokkal nőiesebb kerekebb lett az alakom az izomépítéstől.
2012. jan. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen!Ez nagyon segített! Pont most nyílt egy edzőterem féleség a városomban,nincs is messze...be fogok nézni!KÖSZÖNÖM:)
2012. márc. 17. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!