Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tegnap ittam egy sört azóta...

Tegnap ittam egy sört azóta folyamatosan hányok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
kicsit fura íze volt, de nem foglalkoztam vele, megittam, azonnal hányingerem volt 1 órával később hánytam először, aztán húsz percenként legalább ötször. hazaértem ittam egy csomó vizet hátha segít, aztán zuhanyoztam közben többször is hánytam mert akkor már volt mit(a vizet), elmentem aludni hátha segít félóránként fölébredtem és ittam egy pohár vizet. így tudtam pár órát aludni hányás nélkül. amióta felkeltem folyamatosan koncentrálnom kell hogy ne hányjak. ittam egy csomó vizet délután fél ötkor megint hánytam. semennyit sem javul az állapotom most is folyamatosan arra kell figyelnem h ne hányjak. segítsetek ha bármi tippetek van! aggasztó hogy 20 óra elteltével semmit sem javult az állapotom és bármikor hányhatok:S
2011. dec. 29. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Normál sörtől ez szinte kizárt.
2011. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ott nyitotta fel az orrom előtt a a pultos max az lehet hogy romlott volt. vagypedig a gyomrommal van komoly gond:S
2011. dec. 29. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Te, ész! :)


Ne pohár vizeket igyál, hanem kiskanalanként. Mit tudom én, minden tíz percben 2 korty. A pohárnyi még jó, hogy kijön, mert leterheled gyomrod.

2011. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
próbálom mindenhogy de tanácstalan vagyok egyszerűen vicc hogy egy rohadt sörtől ennyit kell hányjak. persze hogy kortyolgatom egyben esélyem se lenne meginni egy pohár vizet se:S
2011. dec. 29. 19:31
 5/8 A kérdező kommentje:
és nem ez volt az első sör életemben. általában legalább hármat szoktam inni ha már elkezdem, de soha ilyen bajom még nem volt(sörtől...:D) :S de különben ilyen hogy még másnap este is hányingerem van soha.:S
2011. dec. 29. 19:38
 6/8 anonim ***** válasza:
A kortyolgattatós vagyok. Jobb már?
2011. dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem
2011. dec. 30. 01:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Epebántalmakra gondolok. Ebben az esetben az első hányás vagy az első kettő keserű volt és jobban megvisel, mint egy átlagos hányás. Ha ez van, akkor bármit csinálsz, ha nem iszol akkor is hánysz, lehet, hogy csak kevés nyálat de a hányás akár félóránként is rád törhet. Ha epe, akkor az úgy működik, hogy gyűlik, gyűlik és valami, amivel nem tud könnyen dolgozni a szervezeted (köznyelvben epézel tőle) felteszi az i-re a pontot és hánysz. Nem attól az egy sörtől, hanem a korábbi dolgoktól, amitől te epézel. Erre rá kell jönni. Van akinek zsíros cuccok, van aki tejtermékektől, van aki fűszeres dolgoktól és van aki alkoholtól. Ha az ember rájön, szinte érzi is rögtön, hogy igen, attól émelygek még a gondolatától is, nem kell olyanokat fogyasztani és nem lesz gond. Sokan inkább megeszik és megisszák, majd beveszik rá a gyógyszert, ami csak alkalmilag segít. Később epekővel bekerülnek a kórházba.
2011. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!