Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális ez? Mit csináljak?...

Normális ez? Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
16 lány vagyok. Vékony alkatú vagyok, és általában sokat eszem. De most, hogy itt vannak az ünnepek, alig bírtam enni. Egyáltalán nem zabáltam be magam. reggel egy szelet kenyér, ebédre hús krumplival (nem sok) és délután megint csak egy szelet kenyér. (ez így ment egy ideig) Tökre bepánikoltam, állandóan rosszul voltam és próbáltam magamba tömni a kaját, de nem bírtam többet enni. És amúgy mostanában egyre többször pánikolok be. A stressz miatt lenne? Hirtelen csak úgy rám tör a pánikolás és iszonyúan vagyok. szó szerint rettegek mostanában attól, hogy ismét rosszul legyek, tudom, hogy totálisan csak a pszichémmel irányítom magam, de ha elkezdődik, nagyon nehezen tudom leállítani magam.. Mit csináljak? Hogy küzdjem le a pánikolást? (alapból izgulós kisgyerek voltam, sok fóbiám volt/van)
2011. dec. 31. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

nem tudom, mi volt az előéletedben, de lehetnek olyan okai is.

legfontosabb, hogy ne parázz be.

beszélgess olyanokkal, akikben bízol, csináld, amit szeretsz, sétálj, sportolj és annyit egyél, amennyi jól esik. ha elhúzódik vagy nagyon rosszul érzed magad, menj orvoshoz.

2012. jan. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!