Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek, hogy ne hízzak, és...

Mit egyek, hogy ne hízzak, és mit ne egyek?

Figyelt kérdés
12 évesen 50 kg vagyok...Nem akarok ártani a szervezetemnek, de fogyni szeretnék 1-2 kg-ot...
2012. jan. 6. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Édességekből keveset, zsíros ételekből (babgulyás kolbásszal) szintén keveset. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. Ne tömd tele a hasad, de legyen naponta 4-5 étkezésed. És mozogj sokat!
2012. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én annyit mondanék, hogy én egyáltalán nem eszem húst már kiskorom óta (mindig utáltam) rengeteg zöldséget-gyümölcsöt ettem, mozogtam is, nem "zabáltam" mégis mindig dagi voltam...
2012. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy? Nem biztos, hogy az az 50 kiló olyan sok lenne.


Amúgy egyél minél kevesebb pékárut, azt is inkább csak délelőtt. Húsból soványat, üdítőből cukormenteset, nehezebb ételeket meg elég heti egyszer (pl. gulyás, rántott hús, pörkölt, sültkrumpli ilyesmi).

2012. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

13.49


Hús nélkül is lehet túl sokat enni, és hússal is lehet normálisan táplálkozni.

2012. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

150-155 centi vagyok..ducii.:D

mozogni szoktam...

Köszönöm az eddigi válaszokat is :)

2012. jan. 6. 13:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, és még sok kalóriát lehet megspórolni azzal, ha a főzelékeket nem rántással, habarással készítitek, hanem étkezési keményítővel. Én mostanában így csinálom és abszolút finom így is.
2012. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13:49 vagyok, nem ettem túl sokat, egyszerűen iylen alkat voltam mindigis, én midnig ügyeltem arra, hgoy mennyit egyek, míg pl nővérem midnenféle édességet, meg iylesmiekt tömött magába, mégis ő volt mindig a vékonyabb. Valakinek lehet enni, valakinek meg nem.
2012. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

13:52

naa?

156 centi vok .:)

többbieknek is köszi:

2012. jan. 6. 14:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezekből ne nagyon egyél: pékáruk, tésztafélék, krumpli, cukrot tartalmazó ételek/italok.

Amiket nyugodtan egyél: gyümölcs, zöldség, húsok, tojás.

És tök mindegy, h zsíros v nem zsíros, az nem számít.

Ha nassolni vágysz, inkább gyümölcsöt egyél frissen, vagy aszaltan, vagy magokat, de ne csokit, sütiket, chipset, stb.

2012. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
13:49-es, a sok zöldség-gyümölcs mellé kenyeret/tésztát/krumplit is ettél? Ezekkel könnyen lehettél "dagi", ahogy te írtad.
2012. jan. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!