Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől hízhatnék, ha nem tudok...

Mitől hízhatnék, ha nem tudok hízni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok hízni. 21 éves vagyok és a mérleg már egy jó ideje 55,5 kilónál (190 cm) megakad. Ha fogyok is, max 1 kilót, ami visszajön ha eszek egy keveset, de hízni nem tudok. Hiába eszek sok kenyeret, csokit zabálom nappal, éjszaka semmi. Sok mindent kipróbáltam már, ami alapnak számít de semmi. Nincs valami gyógyszer vagy valami hatásos módszer? semmi ötletem nincs már:S
2012. jan. 7. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:

r.: 2 kakaós csiga, 0.5l kakaó

t.: csoki

e.: gyümölcsleves, 2 szelet rántott hús, sült krumpli, 2 nutellás palacsinta

u.: 0.5l kakaó tejszínhabbal

v.: 3 szelet fehér kenyér, vastagon teavajjal és mézzel

2012. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hidd el már sokan javasolták de semmi.
2012. jan. 7. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Első: ez a kaja semmi.


Kérdező: [link]


Csak az izomépítést tartom reális célnak, egyszerűen alkatilag nem tárol a szervezeted zsírt. Én is ilyen vagyok.

2012. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hallod, én is 21 éves vagyok 196cm / 65 kg ami szintén k*rva kevés. nagyon régóta próbálkozok, kondizással mindig feltudtam szedni pár kilót, a max az 77kg volt.

De most elhatároztam h mindent megteszek ismét, minden pénzem beleadom és júliusig a testemtől telhető legtöbb kilót magamra pakolom. Szépen fokozatosan, első hónapokban kipróbálom a "fegyenc edzést" csak h a téli időben elsatnyult izmaim helyrejöjjenek, aztán tavasszal sztem újra kondiba is járok majd. meg változásképpen futni is elkezdek, hátha mégis segít valamit. Az evés része a legnehezebb és a legdrágább. keress vmi egészséges étrendet ha magadtol még nem tudod mit meg hogyan kéne enni, előző linkjén van jó pár. Meg elkerülhetetlen lesz a tömegnövelő vétele is. amugy gyógyászati célra van olyan h: nutridrink keress rá azt is iszok én is turmixba bevágom banánnal meg almával meg joghurtal. sokat tudnék még pofázni, mert olyan alaposan kidolgoztam a következő fél évemet ezen téren, h ha most nem jön össze a hízás akkor hátba harapom magam. :D

2012. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy nem csak én vagyok ezzel így, és másoknak is gondot okoz. Köszönöm a válaszokat, kipróbálom őket. A reális 70,80 kg lenne, de 60, 65-nek is örülnék, mert már nagyon unom:S
2012. jan. 8. 15:47
 6/6 anonim válasza:

Ez pusztán genetika kérdése, nem tehetsz ellene semmit, ha a normális étel (szénhidrát és édesség-cukor) nem segít vegyél izom-tömegnövelőt.


[link]

2012. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!