Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni kicsit?

Hogyan tudnék hízni kicsit?

Figyelt kérdés
15/F vagyok és örököltem apai ágról a vékonyságot...Most vagyok 50 kiló körül, de szeretnék kb. 60 kilóig felhízni. Tudnátok valamit ajánlani? Már nagyon elegem van hogy ennyire vékony vagyok.
2012. jan. 8. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
gyúrj+egyél sok fehérjedús kaját(tojás, hús, túró, tej,+gyümölcsök, de ehetsz kalóriadús ételeket, amik nem tartalmaznak sok cukrot) ami tápláló és emellett nem árt a káros szokásokat hanyagolni:pl. dohányzás, alkohol.
2012. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 yuda ***** válasza:

Vitatkoznék az első hozzászólóval. Nyílván ő maga nem vékony és nem is érti mi az, ha valaki túl sovány.

Kifejezetten káros lehet a gyúrás, mert szétbombázza az izületeidet.

Ha mozgás, akkor valami fínomabb, nem túl megterhelő- pl. úszás. Semmiképp ne erőltesd magad, ha jót akarsz.Túl vékony ember elkezd gyúrni, de mivel kicsik az izmok, a teher megy az izületre.

Egyél naponta legalább 5x és jó kalóriadúsakat.

2012. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél anyagcsere lassító táplálékokat. Nézz utána, hogy melyek ezek. Sok sikert :)
2012. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!