Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúrának hogy hangzik ez?...

Hízókúrának hogy hangzik ez? Mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

2 gyerek után is 44 kg vok. Ami nagyon zavar.Olvastam hogy napi többször kell enni keveset kezdésnek.Majd emelni az adagokat.Én el is kezdtem minden órában eszek mivel itthon vok kisgyerekkel így belefér az időmbe.Nem tudok mindenféle jó kaját készíteni mert nem állok jól anyagilag, de remélem így is összejön. Tegnapi étrendem:

9óra: 1db. szalámis zsömle

10 :1 szel. lekváros kenyér

11 :1 szalámis uborkás zsömle + 2dl. tejes kávé

12 :1 szel. lekváros kenyér

13 : fél szendvics / egész már nem ment le/

14 :fél szendvics

15 : borsófőzelék fasírttal

16 : 1 banán

17 : borsófőzelék fasírttal

18-19 kimaradt mert a gyerekeket fürdettem rendeztem

20 : görögsaláta + banán

21 : nutellás kenyér+ joghúrt


Persze ez csak a kezdet, még fogok bevezetni tápszert is mert azt olvastam sokhelyen hogy segít a hízásban, és mindenek előtt leszokom a cigiről.


2012. jan. 13. 12:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
hol a leves és a tartalmasabb húsos ételek?
2012. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ez a tegnapi nap, minden nap más a főtt étel vagy nálatok nem?? Mint írtam nem futja minden nap húsos ételekre igy evvel nem segítettél most engem ki.
2012. jan. 13. 12:26
 3/24 anonim ***** válasza:
szerintem a kenyeret egy az egyben cseréld fel hússal, és kezdj el sportolni. súlyokat emelgetni is nyugodtan.
2012. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
én minden nap húst eszek, van, hogy egy kilót is, és ez legrosszabb esetben kerül max. 30000-be. az átlag 25, de kijöttem már 20-ból is. mondjuk nem veszek nutellát, kenyeret, tésztát, lekvárt, stb, így megmarad a pénz húsra.
2012. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nálunk ez nem divat, ennyi pénzünk nincs hogy minden nap 3000 ftot húsra költsek.Lekvárt mamám csinálja, nutellát anyósom küldi külföldről.

Valaki írhatna valami értelmes választ is, most nem az anyagi helyzetemről van szó.

2012. jan. 13. 12:32
 6/24 anonim ***** válasza:
összesen annyi, nem csak a hús. maga a hús az csak min. 15000, max. 18000. és ez kb. napi egy kiló. te annyit úgysem eszel.
2012. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ha húst veszek azt rajtam kívül még 4 emberre kell megfőznöm.Tehát mi nem eszük minden nap húst. Én naponta átlagosan max 1000 ftot költhetek hogy elég legyen a pénzt. És csak minden 3. nap veszek húst.
2012. jan. 13. 12:36
 8/24 anonim ***** válasza:

Drágám készíts tartalma ételeket, mert egy főzelék fasirtttqal éde kevés. Ennyit írtam. Igen készíts húsos leveseket ( gulyás, bab, borsó, lencse, burgonya) Egyél rakott kurmplit, tepsis kuplit, papikáés krumplit pl. A főzelékeket sűritsd burgonyával.

Nem kell sok pénz. S igen is vegyél húst a csaldának legyen pörkölt, grillhusi, ránpott szelet stb. Nem kell mindne nap de vegyél... közalkalmazottak vagyunk és képzeld nekünk is futja húsra. Pedig mi 5-en vagyunk.

2012. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem az egészség, erőnlét ami fontos! Ha ezzel nincs baj, akkor miért akarnál hízni? A cigi ... na az "aszal" rendesen az biztos!!! Szerintem arról mindenképp szokj le! Költs inkább gyümölcsre! Jó egészséget! :)
2012. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Ha kiszámolod hogy rajtam kívül 4 ember akkor egyenlő 5tel. :D Hát nekünk nem futja minden nap húsra.És az ismerőseimnek rokonaimnak sem. Na midnegy. Krumplis ételek igen vannak, húsmentes napokon ilyeneket csinálunk. De látom már itt nem kapok választ.

És hogy hízni miért akarok? Azért mert nincs ember aki rólam elhiszi hogy a melletem rohangászó gyerekek az enyémek és ugy nézek ki mint egy tini lány. Ami elég kellemetlen.Alacsony és sovány vok.

2012. jan. 13. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!