Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
kenyérre is aztmondják hogy hílal nagyon hát rólam ez nem mondható el mert volt úgy hogy azon éltem napokig csak hogy hízzak.. 160-170 magas vagyok 48 kiloval az gáz?
2012. jan. 15. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, gáz. Egyél sok szénhidrátot, pizzát, gyorskajákat, sajtot, sós kaját, egyebeket. De sportolni sem ártana, úgy izmot is magadra szedsz.
2012. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A legtutibb módszer: legalább 3 napig CSAK 600 kcal-t vegyél magadhoz, a 3 nap után viszont egyél annyit, amennyit bírsz!


Garantált a hízás!!!

2012. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyikre se hallgass, így csak beteg leszel!


- több kaja - krumpli, rizs, hús

- főétkezések között olajos magvak (napi 1 zacsi legyen meg)

- zsírosabb sajtok, tejszín, tej, tejföl

- méz

- a joghurtot, gyümölcsöt tedd kalóriadúsabbá mellé fogyasztott magvakkal, v mézzel

- amibe tudsz, tegyél reszelt sajtot

- rendszeres sport, hogy ne zsírba menjen

2012. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanennyi voltam, amíg le nem szoktam a cigiről. Aztán meg hirtelen felszedtem magam. Most 55 kg vagyok.
2012. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dori826 válasza:
Miért akarsz hizni?
2012. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A 3. kommentelő válaszát köszönöm, idáig az tünik a leg hatásosabbnak, a cigit pedig megpróbálom letenni.. Főétkezések között egyek magvakat <--- milyen magvakat o.O
2012. jan. 18. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!