Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek, hogy fogyjak?

Mit egyek, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. 65 kg 162 cm. és mostanában rakódnak rám a kilók. Rendszeresen sokat sportolok, mozgok. Minden nap egy órát szobabiciklizek + mindenhová biciklivel megyek. Naponta futok, olyan 1-2 kmt. Hetente kétszer Zumbázok, jógázom reggelente, heti 3-4 tesióra, és heti egyszer 2 óra foci. A súlyom miatt kerülöm az édességet, és mivel tesóm fogyózik, én is inkább az ő ételéből kérek. Változatosan eszem. Mi mást tehetnék?? 13/L
2012. jan. 22. 18:07
 1/6 Mattusz válasza:
Kapcsold ki a GTA-t és futás.
2012. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
-.-"
2012. jan. 22. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Sportolsz rendszeresen és a változatosság is meg van az étrendedben. Szerintem ezen nem kell változtatnot. Nem tudom,h mennyit ehetsz,de esetleg annyit tudsz csinálni,h kicsit kevesebbet eszel, vagy ha lehetőséged van rá akkor pedig napi 5-ször eszel és csak pici adagokat. Egyébként a magasságodból és a súlyodból ítélve szerintem nem is lenne szügséged fogyózni.
2012. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 404 ***** válasza:
Válts vegetáriánus étrendre. Láttál már kövér vegetáriánust? Mert én még nem. Vidám leszel, karcsú, fitt, kiegyensúlyozott, szellemileg és testileg aktív, és még tovább is fogsz élni. Nekem elhiheted, én is vegetáriánus vagyok és semmi gondom nincs. Vérképem kiváló most néztem meg. Egészségesebb vagyok az átlagos embertől, igaz én sportolok is napi szinten. A folyadék bevitelről el ne feledkezz az nagyon fontos, hiszen ha valaki fogyókúrázik és nem iszik elég folyadékot, cukorbeteg lehet. Nekem van egy ismerősöm és azért lett cukorbeteg mert nem ivott elég folyadékot. Folyadékbevitelre ügyeljetek!
2012. jan. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! egyébként alig eszek. ha eszek, akkor is azért, mert muszáj. mert én simán ellennék egész nap étel nélkül. hát igen, folyadékot tényleg ihatnék többet, mert gyakran azért vagyok rosszul, mert nem iszok meg nem eszek. :// a vegetáriánus étrend. hát közel állok hozzá, mert ha húst eszek, akkor is keveset, és csak csirke mellett eszem. de viszont 13 évesen... A szüleim eléggé meglepődnének, meg nem is nagyon engednék, mivel ők a húst hússal elven esznek sajnos.=(
2012. jan. 23. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát kerüld a zsíros, cukros kajákat, de a legfontosabb a mennyiség szerintem. Inkább többször kevesebbet. De te még fiatal vagy szóval szerintem még le fognak azok a kilók jönni, rólam is hirtelen lejöttek úgy hogy semmit nem csináltam, előtte meg hiába fogyóztam semmi nem történt.
2012. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!