Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalóriát egyek naponta,...

Hány kalóriát egyek naponta, hogy ne éhezzek, de azért fogyjak is? 169cm/92kg

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A szükséges kalóramennyiséget itt tudod kiszámitani:


[link]


Ahhoz, hogy ne legyél éhes, a kajád nagy része zöldségfélékböl kell, hogy álljon, mert azok telitenek, sokáig nem érzed éhesnek magad. Emellett a kenyér/tészta/édesség/cukor fogyasztást csökkentsd nagyon erösen.

2011. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
napi szükségesnél 300-500kcal-val kevesebbet.
2011. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2011. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lány.
2011. szept. 14. 05:52
 5/10 anonim ***** válasza:

fizikai aktivitásod mekkora?

na jó, nem "baszogatlak".

ezt iránymutatásképp nézd meg! http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2011. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó bejegyzés nem tudom hogy jön ide. Itt étkezésről van szó, ott meg izomagy építésről.
2011. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egyrészt sehogy, csak rosszat linkeltem.

[link]

ez lenne a tápanyagszükséglet kalkulálására használható oldal, alkalmazás. ami szükséges lenne a pontosabb válaszadáshoz az itteni kérdésben.


amit épp linkeltem, véletlen, és annak a megítélése kedves utolsó hozzászóló, baromi nagy téveszmékről árulkodik, és bár igen, ez támadás, de ilyen emberek nem értem miért használják az oldalt, sokat segíteni nem tudnak, amíg a saját szemük sem lát tisztán..

2011. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem a fogyáshoz 2000-et ír, a 95Kg-os súlyom megtartásához pedig 4200at :O hát még 2000et se tudok megenni egy nap és mégse fogyok semennyit.
2011. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, az aktivitást is átállítottad?
2011. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

lehet az orvoslexikont nem 95 kiló zsíros tömegre méretezték, ami ugye rengeteg energia felhasználás szempontjából passzív szövetet jelent, hanem alapvetően izmos fizikumra, fölösleges zsír nélkül. ehhez pedig kell az energia. írd be a száraz tömeged (95kg-ból lehet ez 70-80 kiló) és biztos reálisabb eredmény lesz.

a másik amivel egy kalkulátor nem számolhat, hogy kinek mennyire lassú az anyagcseréje, egy aktív emberéhez képest. bár ez már függ a fizikai aktivitástól valamelyest, tehát lehet állítani, de függ étkezések gyakoriságától is, ezt megint csak nem lehet állítani.

tehát a program "hibája" itt keresendő.

Aczél Mester.

2011. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!