Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon kelletlen problémám...

Nagyon kelletlen problémám lenne. Ötletek?

Figyelt kérdés
Nem tudok nagy WC-re menni napok óta és már nagyon fáj a hasam fel is puffadtam. Sok mindent próbáltam de nem használt semmi egyszerűen meg se mozdul! Nem akarok orvoshoz menni csak ha muszáj de már nagyon kellene valami segítség! Valakinek lenne ötlete?
2012. jan. 26. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pontosan mit próbáltál? igyál savanyú káposzta levét,ez általában segít.
2012. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
igyál sok friss teát,meg 100 %-os TÉNYLEG ROSTOS gyümölcslevet,valamint még a műzli is jó, abban is sok rost van
2012. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha már nagyon durva a helyzet, akkor ne egyél, csak igyál, ahogy írták, teát, gyümölcs- zöldséglevet, sok vizet. Mozogj sokat, pl. törzshajlítós, lábfelhúzós gyakorlatok, derékkörzés, ilyesmik, jó intenzíven.

És ha végképp nagy a baj, beöntés... guglizz rá, kellemetlen, de olykor életmentő lehet, és utána azt a megkönnyebbülést... ;)

2012. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hashajtót vettem be 2 db-ot de semmi. Meg kávéztam maszíroztam a hasam ahol érzem de egyszerűen meg sem mozdul
2012. jan. 26. 14:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és ne fekete teát!! Gyümölcs- vagy gyógyteákat (olvasd el, melyik mire jó)!
2012. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kávé beszorít...
2012. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek ezzel orvoshoz mit fog PONTOSAN csinálni velem?
2012. jan. 26. 14:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet előre megmondani. Lehet, hogy kapsz valami injekciót, vagy egyéb gyógyszert; de az tuti, hogy megnyomogatja vizsgálatkor a hasad, meg jól kifaggat, hogy mióta van, miket ettél, mennyit ültél, mozogtál, más panaszod van-e stb.

És esetleg beöntést ad. Pontosan hány nap óta vagy így? És különben minden nap szoktál menni?

2012. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
sajnos elég lassú az anyagcserém szóval nem megyek minden nap de most már a 9. napnál tartok és az a baj hogy már ha hanyatt fekszem látszik a hasamon hol van.
2012. jan. 26. 15:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Úúú, 9 nap az rengeteg! BEÖNTÉS! Komolyan!!! Legemberségesebb, leggyorsabb, leghatékonyabb. Gusztustalan, de szükséges rossz, ami valójában jó.
2012. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!