Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni . Javaslat?

Munkácsi Vivien kérdése:

Nem tudok hízni . Javaslat?

Figyelt kérdés
170 cm magas vagyok , 47 kg (lány). Szerencsére nem látszik meg, és nem is vagyok anorexiás, csak ilyen az anyám és az apám testalkata is. De nekem nagyon nem tetszik, Ha tudtok valami jó módszert akkor légyszi segítsetek.
2011. jan. 6. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a szomorú helyzet, hogy ez részben életkorfüggő is.

Tehát türelem.

2011. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyél gyorsan,ne várd meg mig telitődsz,mert akkor nem tudsz tovább enni,érzed h tele vagy


nekem ez segitett 6 kilót felszedni...mind1 mit,csak egyél,legyél tele mindig


nem egészséges? hát istenem...

2011. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

15 és fél vagyok, és olyan vagyok hogy állandóan eszek , mostis xD

hobbijaim között ott van az evés és mégse hízok ....

2011. jan. 6. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit nem adnék, ha úgy lennék ezzel, mint te.Jó neked, szívesen cserélnék veled.:)

Én meg csak kínlódok, hogy lefogyjak, de nehezen megy, hiába teszek meg mindent érte.Már az is jó lenne, ha 47 kiló lennék, de 43 kiló szeretnék lenni, ja és 158 centi vagyok az 50 kilómhoz.:/

Azt javaslom, hogy próbálj meg egyre több ch-t, meg sok fehérjét enni, és naponta egyél 5x.

2011. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!