Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi egyszeri étkezéssel...

Napi egyszeri étkezéssel (ebéd) mennyi ideig tart leadni 10 kilót?

Figyelt kérdés
Az ebéd alatt egy általános mennyiséget értek, pl: egy szelet rántott hús + pár szem krumpli..
2012. febr. 29. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ez így ebben a formában nagyon egészségtelen lenne!!
2012. febr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de hatásos, nem?
2012. febr. 29. 14:36
 3/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:

A hatásosságáról nem tudnék nyilatkozni, de semmiképp nem tűnik jónak. Ismertem egy olyan embert, aki úgy adott le 30-40 kilót, hogy naponta csak egy tábla csokit evett (talán nagyon ritkán valami mást) meg mellé cigizett, meg ilyesmi. Kinézetre olyan volt egy zombi (falfehér, erőtlen teljesen)


Ha gondolod próbáld meg, de csodákat ne várj a dologtól. Én inkább mozognék, és normálisan étkeznék, hogy ne lassuljon le az anyagcserém.

2012. febr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rengeteget mozgok, de nem látszik az eredmény, mert olyan "falási rohamaim" vannak, amik akkor jönnek elő, amikor valami elrontja a kedvem, vagy valaki megbánt. Nagyon nehéz megállni, hogy ne egyek és úgy érzem, hogy emiatt folyamatosan csak hízok. Ritka, amikor tudom, hogy hol a határ és nem eszem magam tele.
2012. febr. 29. 16:23
 5/7 anonim ***** válasza:

tehát

ha fogyni akarsz (gondolom én) diétázni kell és aerob mozgást végezni

diéta: kevés ch, sok protein (relatívan), ami nem azt jelenti hogy napi 1 szar evés, hanem napi 5-6, kevés mennyiségű étkezés

ha azt folytatod amit a kérdésben írtál, csak hízni fogsz, mert a szervezeted lelassítja az anyagcserét amitől csak hízni fogsz

2012. febr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 29. 21:06
 7/7 anonim válasza:

66%-osnak teljesen igaza van, arról nem is beszélve, hogy ha le is fogysz így, amint abbahagyod, minden visszajön, vagy a kétszerese, mert ilyen megvonás után már mindent raktároz a szervezet majd.


Én is azt javaslom, egészséges életmód, diéta napi többszöri étkezéssel, sok mozgás.


Sok sikert!

2012. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!