Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 20 kg súlyfeleslegem van mit...

20 kg súlyfeleslegem van mit ajánlatok az életvitelemhez?

Figyelt kérdés

Szóval iskolába járok, így minden nap 4:30-kor kelek, utána vonatra szállok 5:50-kor majd 7:30-kor érek be a suliba. A mostani órarendem alapján hétfőn és szerdán este 19:30-ig vannak óráim, kedden és csütörtökön 17-ig, pénteken meg 10:50-ig.

Eddig hétfőn és szerdán jártam fitneszre, de miután ilyen sokáig vagyok nem érek haza 19-re amikor az óra kezdődik.


Ezen kívül étkezési szokásaimat tekintve: általában 2 zsömit viszek suliban, ebédelni meg az iskola konyháján szoktam valami menüt...vacsizni kb hetente 1x szoktam, ha épp úgy jön ki, de ált nem eszek.


Azt nem tudom, hogy már járok tornára 1 éve, de abszolút semmi változást nem észlelek magamon külsőre.. de érzem, h a háj alatt izom van, de az alakom semmit nem változik..ez olyan elszomorító. Nem tudom hogy mit hogyan kéne.. :S :((



2012. márc. 4. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
ha csak ennyit eszel akkor hogy a francba van rajtad 20 kilo?
2012. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
eslo vagyok. ha tenyleg csak ennyit eszel akkor a kaloriadeficit miatt siman lefogynal. hacsak nem az ebed valami 1000 kalorias etel...
2012. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden elhízott ugyanezt állítja. Ő már nem is eszik, hanem alig lélegzik, és mégis kövér. No, ez a mese habbal.
2012. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a negatív hozzáállást a dolgokhoz!

Jham amúgy a nőknek naponta 2000 kalóriát lehet max bevinni szóval, ha reggeli gyanánt megeszek egy 150 kalóriás zsemlét tegyük hozzá a szalámit, a vajat meg passz.. és ezt kétszer akkor legyen 500 kalória + akkor azt hiszem a te általad megemlített 1000 kalóriás ebéd belefér a napi étkezésembe.


Szerintem azon múlik, hogy stresszes vagyok, nem alszok, egyéb magánjellegű dolgaim miatt gyógyszert kell szednem, de kösz, hogy ennyire értelmes emberek vagytok, hogy sosem gondolunk bele , hogy vajon mi miért van, hanem a csökött IQ-val levontok egy konzekvenciát..

2012. márc. 4. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Hoppá, szóval gyógyszert szedsz! Nem mindegy ám. Lehet, hogy az akadályoz a fogyásban...

(A stressztől meg a kevés alvástól inkább fogynod kéne, mint "súlyfelesleget tartanod".)

2012. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!