Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történt velem?! Nem tudok...

Mi történt velem?! Nem tudok enni!

Figyelt kérdés
Amatőr testépitő mivoltomból napi szinten 6-7x táplálkoztam egy nap. Próbáltam bevezetni hogy 2 óránként, természetesen igy is éltem hónapokig, reggel 10kor rántotta, majd 12kor "xy", 14kor ismét stb. Mostanába pedig reggel felkelek és jó 2 óra múlva leszek éhes de nem tudok enni, érzem hogy kell a gyomromnak valami de étvágyam az nincs, erőltetve megeszem a reggelit aztán kb egészen estig nem is tudok enni. Valami nagyon nincs rendben. Mi lehet a probléma?

2012. márc. 6. 15:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve, már az edzésekhez sincs kedvem, erőm, úgy érzem magam mint egy nyúzott ló.
2012. márc. 6. 15:31
 2/2 anonim válasza:
Szerintem pihenj egy kicsit! Jot tesz mindenkeppen. De ha izomlazad lesz, utana mozognod kell ra, kulonben csak roszabb lesz. Ha sokaig ugyanaz a helyzet all fent, fordulj orvoshoz, vagy kerdezz meg egy hozzaerto ismerost.
2012. márc. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!