Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg ilyen lesz az aki...

Tényleg ilyen lesz az aki naponta jár a MCdonalds-ba?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 12. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Reklám?
2012. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez logikus, ha csak egy kicsit is megnézed a tálcákon a papírt hogy mibe miből mennyi van benne tuti le esne az állad. Egyébként a kaják 70% műanyag és tartósító szer. Egyébként még régen olvastam ha valaki minden nap ilyen kajákon élne az még a halála után legalább 25-30 évig nem rohadna el a tartósító szerek miatt. Másképp ezeket a szervezet nem tudnám úgy feldolgozni és ezért híznak el. Ha valaki nagyon hamburgert akar enni inkább menjen el egy sarki büfébe mert az egészségesebb.
2012. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
aki ott dolgozik meg ingyen kap naponta valamennyi adag sült krumplit, egyebet, mégse lesz ilyen!
2012. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Vitatkoznék azzal, hogy aki ott dolgozik ingyen kapna bármit is! Egy sajtburgert ehetsz egy nap, amíg elő nem léptetnek, ezután egy Big Mac-et választhatsz a sajtburger helyett!

Nem is baj, hiszen a kérdésre a válasz: igen, minden bizonnyal. Ne is akard tudni mivel van tele az a "kaja"..

2012. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kicsit bővíteném utolsó a válaszodat: igen, minden bizonnyal. Ne is akard tudni mivel van tele az a "kaja".. vagy az a talicskában alig férő pocak
2012. márc. 13. 15:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Igaz en Londonban elek, de mekibe dolgozok, hozzateszem nem hiztam egy grammot se pedig en minden nap eszek a mekibe amikor dolgozok, es itt en egy szunetbe egy big mac egy adag sultkrumplit eszek, es colat iszok hozza :) :)

otthon tenyleg csak egy sajtburgert ehet a szunetbe az aki a mekibe dolgozik? :(

2012. márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
A mekiben NEM SZABAD enni!!! Az összes kaja műanyag... azért van sok városi táposgyerek! Ha rájuk nézel olyan fehérek mint a fal! Ennyit a gyorskajákról... Igen csodálkoznál ha megnéznéd hogy miből csinálnak meg egy hamburgert... A sültkrumplit eladják 400 forintért és van benne egy kis jó vegyszeres krumpli...
2012. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
gyerekek, nem csak a meki ilyen, az élelmiszeripar legnagyobb része..ha nem saját terményt vagy ökogazdálkodásból származó élelmiszereket vásárolsz, bizony mindenben vannak a szervezet számára hasznosíthatatlan és feldolgozhatatlan összetevők. pl. ha nem vidékről veszitek a húst (vagy bio), még azok is tele vannak növekedéshormonokkal, antibiotikummaradványokkal..már a borok is tartalmaznak hozzáadott mesterséges anyagokat..erre én is csak akkor gondoltam, amikor észrevettem, hogy a bor is kivált puffadást..utánanéztem és lám: ma már azokat is "kezelik"..
2012. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
96%
Pont most láttam olyan videókat és képeket, ahol 3-8 év után ugyanolyan állapotban vannak az Mcdonalds hamburgerek, semmi bajuk. Majdnem lefordultam a székről, soha többé nem eszek ott és azt ajánlom senki se egyen! Ez műanyag, az sem bomlik le! Ha pedig nem bomlik le, hasonló nagy lehet bárki hasa!
2012. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!