Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Híznom kéne de egyszerűen nem...

Híznom kéne de egyszerűen nem megy. (kép) Valami tipp pl hízó kúra?! 179cm 56kg a ruha takar de vékony vagyok!

Figyelt kérdés
Elegem van már abból, hogy mindenki megszól (bevan esve az arcod) stb... De képtelen vagyok hízni hiába eszek Van, hogy csak egész nap ülök a melóhelyen de van úgy, hogy sokat mozgok. Redszeresen táplálkozom elég jó evő vagyok és bármit ehetek egy deka se látszódik meg rajtam. De már egy 5-10 kilónak örülnék. Sosem voltam 60-nál nehezebb!
2012. márc. 26. 15:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Privibe küldök képet 23F
2012. márc. 26. 15:25
 2/3 anonim ***** válasza:

ez fiúknál gyakori, párom is vékony volt, de 30 körülre emberesebb lett.

sztem fontos lenne a következetes étkezés és edzés. személyi edző és testépítéssel foglalkozó oldalalkon találhatsz megfelelő étrendet.

2012. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kicsit alacsonyabb vagyok de annyival vékonyabb is.. bárcsak annyi lennék mint te ! 171cm 46kiló :(
2012. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!