Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sokan kérdezik, hogy mit...

Sokan kérdezik, hogy mit egyenek reggelire. Kollath reggeliről hallottatok?

Figyelt kérdés

Kollath Werner német étkezési professzornak köszönhetően, 60 éve rendelkezésünkre áll egy módszer, amivel teljes értékű táplálékkal tudjuk indítani a napot.

Már három hónapja ezt reggelizem minden nap, kivéve a hétvégeket. Nekem a natur joghurttal keverve jön be a legjobban. Akik fogyasztják, ötletek a kollath reggelihez??



2012. márc. 27. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Sose hallottam róla, ezért rákerestem.

Ezen az oldalon

[link]

leírják a hatásait.

Ez a kettő a kedvencem:

2. Beállítja az ideális testsúlyt. A túlsúlyosak fogynak, a túlzottan soványak pedig híznak, és emésztőszerveikben is javulást észlelnek.

12. A fogazat megjavul,


Persze... megeszem a csodareggelit, bezabálok utána még 5000 kalóriát és egyből lefogyok. És közben a fogorvosom munkanélküli lesz.

Mert ez ígérik.


Gondolom, egy újabb divat, mint az Atkins, a Paleolit, a 90 napos meg hasonlók. Mind megváltotta a világot, kár hogy mégsem működnek.

2012. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az újjabb divattal az nem stimmel, hogy az ürge 60 évvel ezelőtt kisérletezte ki ezt a reggelit.

Ugyanakkor nem reklámoz semmi új dolgot, csak az a titka az egésznek, hogy az évtizedek óta használt, csak természetes alapanyagokból, hogyan tudjuk a legtöbbet kihozni, mesterséges anyagok nélkülözésével.

Sajnos már nem találom azt az oldalt, ahol a részletes leírása megtalálható ennek a reggelinek, de valóban túlzásnak tartom azt a sok pozitív tulajdonságot.

Nekem a székletem jött rendbe, nam vagyok annyit fáradt, valamint délig tényleg nem éhezek meg. De a hajam még hullik.

2012. márc. 27. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Dr. Atkins sem egy mai csirke. :)

De újra és újra felkapják ezeket a módszereket, divatba jönnek. Elhiszem, hogy a székleted rendbe jött, hiszen sok rost kerül ebbe a reggelibe. De ha nem reggelire ennéd, hanem elosztva nap közben, akkor is működne. :) Sőt, sok más dolog is működik még.

Figyelj, lényeg, hogy neked hat, nem?

2012. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
most csináltam, reggel eszem. amiben ázik viz, azt ki kell önteni? azt hiszem zabhelyhezn rajtahagyom, de mazsolárol szerintem leöntöm. nem irja sehol hogy kéne.
2012. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én leöntöm róla, és a szűrőn át is öblitem. A vízben van ami kiázik, szerintem le kell önteni. Az aszaltgyümölcsöt is szürőbe, majd azt is leöbliteni. Próbáld meg natur joghurttal, cba-coop saját márkás is jó és olcsó, kb 55 ft.
2012. ápr. 2. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
és mire öntsem a joghurtot?? egyébként ez a kiázott cucc nem izlett. viz végülis nem volt amit leöntsek a müzliről mert beszivta. nekem nem izlett, olyan semmijen ize volt sajnos :S
2012. ápr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valamit elronthattál, mert nem ízetlennek kell lennie! Sőt!

Én a következőképpen készítem:

1/ Este veszek egy műanyag, zárható fedelü tartót, abba rakok

-2 evőkanál tesco diákcsemegét ( szerintem azért jó, mert van benne mogyoró, aszaltgyümölcsök, kesudio...stb..vegyesen)

-plusz még egy kis aszaltgyümölcsöt (nekem nem ízlik áztatva, ezért bűnözök és szárazon használom)

-kb egy szem dió belét

-1 teáskanál darált mákot

-2 teáskan.nyers napraforgó magot

-1 idénygyümölcs apróra darabolva (banánnal a kedvencem)

Tető rá, be a hűtőbe

2/ Még este beáztatok 2 evőkanál zabpelyhet+ 2 kávéskan. lenmag +2 kávéskanál szezámmagot.

3/ Reggel a beáztatott cuccot szürőbe, vízzál átöblitem, kanállal a levet kinyomkodom. Ezt ráborítom a hütőből kivett műanyag tál tartalmára, rakok hozzá 2 kávéskanál facsart citomlevét+ 2 púpos teáskanál mézet, összekeverem, majd egy kis dobozos (kb 1,5dl) natur joghurtot és ismét összekeverem.

Ha így kipróbálod, figyelj a mennyiségekre, van kávés, teás és evőkanál, nem elírtam.

Ha így is ízetlen marad, akkor passz.

2012. ápr. 3. 22:38
 8/8 anonim válasza:
Szia
2012. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!