Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok hízni?

Miért nem tudok hízni?

Figyelt kérdés
Voltam már rengeteg orvosnál, de senki sem tudta megmondani miért nem tudok hízni. Azt állították többen, hogy genetikai, de én ezt nem tudom elhinni, hogy nem lehet tenni ellene!
2009. jún. 17. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Szerintem erre mi nem nagyon tudunk válaszolni. Akik it olvasgatunk többségben túlsúllyal küzdünk. (Fogyókúrák rovat) Attól hogy valaki dundi nem valószínű hogy jó tanácsot tud adni egy hízni vágyónak. Szerintem az Egészség/táplálkozás rovatban hasznos válaszokat kapnál. A dundi emberek hízása nem az egészséges táplálkozásról szól.

Ráadásul engem kicsit zavar, hogy vért izzadok pár kiló minuszért, te meg ilyen kérdésekkel bombázol:)!

(Elnézést az utolsó mondatért, csak az önző fájdalom beszél belőlem!)

2009. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ, hogy mit akarsz.


Lehet hogy genetikailag olyan szerencsés vagy, hogy a felesleges kalóriákat nem tárolja zsírként el a szervezeted. Ez egy dolog.

De attól még izomnövelő tornát, és táplákozást el tudsz végezni, ha formálni akarod magad.

2009. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hali,

hát én is irigyellek, de vannak hozzád hasonló barátnőim, akiknek pont az a bajuk, hogy nagyon vékonyak és nem tudnak hízni. Azt már megfigyeltem, hogy ahogy az egészségtelen táplálkozás nem tesz jót nekünk, hízásra hajlamosoknak, úgy a vékonyaknak sem. Csak épp ellenekző hatást vált ki. :S

Én erősítenék a helyedben.

2009. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
2009. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor még fiatalabb voltam,(most 42 vagyok)én is emiatt voltam elkeseredve. Bármennyi hizlaló ételt is ettem,egy deka se maradt rajtam! Még orvoshoz is elmentem,mert azt hallottam,hogy akinek bélférge van,az nem tud hízni. Nem volt, s nem tehettem egyebet, mint beletörődni! Aztán elértem a 32 évet, és most már vigyáznom kell,mit eszem.

Az egész a genetikán múlik. Gondolom lány vagy? Ne keseredj el, a legtöbb fiú a vékony lányokat szereti!

2009. jún. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Látom idő közben áthelyezték a kérdésed. Előzőleg a fogyókúráknál volt, így érthető a válaszom:)
2009. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Én 45 kiló voltam, 180 centihez, és a nagyon okos orvosok azt mondták hogy meg se próbáljak hízni mert nem tudok. Végülis megfelelő táplálkozással + sportal csak 20 kilót "híztam" 2 év alatt, amit túlzás hízásnak mondani mert háj az alig jött fel rám, sokkal inkább izom! Szóval ne hallgass azokra akik azt mondják hogy genetika meg blabla, bárki tud nőni, csak eleget kell enni és sportolni!
2009. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!