Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nincs étvágyam, meddig baj?

Nincs étvágyam, meddig baj?

Figyelt kérdés

Új munkakörbe kerültem, még tanulom a dolgokat. Sok stressz ér és nincs étvágyam, és kivagyok.

Mit tehetek? Vagy majd elmúlik? Egész nap alig eszem, és nem csúszik le semmi.


2012. ápr. 18. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
a stressz miatt van az egész... kérdés hogy meddig marad a stressz, ha csak a tanulási időszak miatt akkor még nincs nagy baj, hosszú távon azonban komoly gondokat okozhat pl gyomorfekély is kialakulhat.
2012. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nemrég volt egy betegségem, lázzal, és antibiotikumot kellett rá szednem. És igen, nagy gondokat okoz a stressz. Nem lehet tenni ellene semmit?
2012. ápr. 18. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:

hát nem ártana enni. szerintem menj el orvoshoz.

én aludni nem tudok hasonló okok miatt és amiatt vagyok ki..


lakótársam ajánlott nyugtatót, homeopátiás vény nélküli. lehet kipróbálom majd, mert dilidokiért nem akarok fizetni / meg komoly gyógyszereken élni/.

lehet neked is valami hasonlót javasolnának.

2012. ápr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a stressz ellen csak akkor tudsz tenni ha megszüntetted a stressz helyzetett... a másik ami még segíthet a nyugtató teák (levendula stb stb) jobbak mint az antidepresszánsok, mert ezeknek nincs olyan veszélyes mellékhatásuk
2012. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!