Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezen lehet valahogy változtatni?

Ezen lehet valahogy változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég vékony vagyok és egyszerűen nem tudok hízni. Azt vettem észre, ha egyik este "tele eszem" magam, akkor másnap mindig megy a hasam, pedig tök normális kajákat ettem. Viszont, ha mindig mindenből ilyen nagyon kevés adagot, akkor másnap nincs semmi bajom, ezzel a gond, hogy ugyanolyan éhes maradok, mintha nem is ettem volna semmit. Valakinek van valami ötlete mit kezdjek ezzel?

ÉRTELMES VÁLASZOKAT, előre is köszönöm.


2012. ápr. 19. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pajzsmirigy-túlműködésed van? Egyből arra gondolnék, túl gyors az emészésed, vitaminhiányod nincs (a rossz felszívódás miatt)?
2012. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Amikor voltam orvosnál ő nem talált semmit, azt mondta minden rendben. De most, hogy így leírtad kicsit utána olvasgattam és lehet meglátogatok egy másik orvost inkább.

Köszönöm a választ!

2012. ápr. 19. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!