Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért lehet az, hogy a csokik,...

Miért lehet az, hogy a csokik, kekszek után fáj a hasam, még ha egy keveset eszem akkor is és még a tojás nélküliektől is?

Figyelt kérdés
Nem is merek már enni édességet, tegnap is ettem egy darab sütit, ami tényleg kis méretű volt, otthon készült tojás nélkül és utána meg vagy fél óráig úgy fájt a gyomrom, hogy le kellett ülnöm. Ez mitől lehet?

2012. máj. 8. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
étel allergiának tűnik. talán lisztérzékeny vagy, de lehet más is. mindenesetre el kell menned egy allergia vizsgálatra.
2012. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam régebben olyanon, ahol megszurkálták a kezemet, de ott liszt nem jött ki, mint allergia, bár lehet arra nem nézték, már nem emlékszem.
2012. máj. 8. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Gluténérzékenységet szerintem itthon vérből szokás kimutatni. A bőrpróbán csak pollenre, meg állati szőrökre néznek.


Amúgy simán lehet gluténérzékenység (ha más tüneted nincs, akkor is). Én is mindig rosszul voltam ezektől. De soha nem jutott eszébe senkinek sem vizsgálnia erre. Most meg már hiába, mert nem eszem glutént több éve és azóta rendben vagyok.

2012. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasmenésed nincs? Nem puffadsz?

Mert ha igen, tejcukor érzékenység is lehet.

2012. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!