Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem veszélyes ez egy kicsit?

Nem veszélyes ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
Két hónap alatt tizenöt kilót fogytam. Ha így haladok mi történik velem?

2012. máj. 10. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De. Nem szabad ilyen ütemben fogyni. De direkt fogytál vagy akaratodon kívül? Mert ha nem csináltál semmi különöset, és úgy fogytál, akkor nem ártana egy orvosi kivizsgálás.
2012. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem elfogadható. Sürgősen ment orvoshoz, még akkor is, ha fogyóztál, és ezért csökkent ilyen gyorsan a súlyod.
2012. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szívednek ártasz vele leginkább. Ha fogyókúráztál, akkor meg lehet, hogy az epéddel is kibabráltál.
2012. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem fogyóztam,hanem családi problémáim vannak amitől ki készültem. Nem bírok enni, csak folyadékot.
2012. máj. 10. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Tönkre teszed a gyomrod.

Próbálj legalább tartalmas turmixokat inni, a zöld turmix pl tele van mindenféle vitaminnal és tápláló is. Lassan szoktasd vissza a gyomrodat szilárd táplálékokhoz.

Sok sikert és kitartást a gondjaid megoldásához!

2012. máj. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!