Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek miért van az hogy...

Szerintetek miért van az hogy a cigányok hajlamosabbak a hízásra mint mások (főleg a nők)? Ennek vajon genetikai vagy életmóddal kapcsolatos okai vannak?

Figyelt kérdés
Biztos ti is megfigyeltétek már hogy nagyon sok kövér cigánylányt vagy asszonyt lehet látni az utcán. Ennek mi lehet az oka? Vajon van valamilyen öröklött hajlamuk az elhízásra vagy valamilyen életmódbeli oka van a dolognak?

2012. máj. 13. 18:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Genetika szerintem is.

Én szoc. munkás vagyok, úgyhogy sokat vagyok cigányok között, nem utálom őket, de látom a hibáikat, persze.

Tudom, hogy sokan utálják őket, de a bunkó viselkedésük, az élősködő magatartásuk nem más, mint szocializáció, egyszerűen így lettek nevelve, nem látnak mást, nem is láttak, a suliból sokszor kimaradnak, onnan már csak otthon vannak, olyanok között, akik ezt a lusta, cél nélküli magatartást terjesztik, nem tudnak mássá fejlődni a cigány gyerekek sem, mint azzá, amit látnak.


Na, de a hízás, és a kövérség...


Ha megfigyeled, a cigány lányoknak eleve nagyobb a fenekük, combosak, sokszor formásabbak, mint a nem cigány kortársaik.

Kislány korukban is már kerek formáik vannak, a kis cigánylányok, mármint az ovisok, nagyon kis formásak, aranyosak is, hiába cigányok, nem lehet őket nem szeretni, a kisfiúk is aranyosak, kis bogárszeműek, de most a lányokról volt a kérdés.


Szóval már szinte baba korukban látszik a kerekded alkatuk.


És, ha elhíznak is felnőtt korukra, akkor sem az amerikai típusú zsírpacni lesz belőlük, hanem combos, faros, "asszonyos" nők, kövérek, de nem formátlanok.


Amúgy a magyarok között is sok a kövér, de ők máshogy híznak inkább hasra, felsőtestre, fejre, a cigányok a fenekükre, combra híznak, de sokaknak még így is megvan a derekuk, derék vonaluk, hiába szültek olyan sok gyereket.


Alkat kérdése a hízás, és az is, hogy hova hízunk.


Esznek is a cigányok, az igaz, de nem egészségtelenebbül, mint sok chips, és kóla pusztító magyar.


Úgyhogy szerintem is genetika elsősorban.

2012. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!