Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A nagyon kövér emberek hogyan...

A nagyon kövér emberek hogyan tudnak "észrevétlenül" meghízni?

Figyelt kérdés

Sokszor elgondolkodtam már, hogy amikor akkora embereket látok, akik egyértelműen kb a normál súlyuk kétszeresét nyomják, hogy jutnak el idáig?


Aláírom, 3-4 kg fel tud szaladni észrevétlenül az emberre, de legrosszabb esetben a feszülő ruhák már jeleznek.

Viszont ötletem sincs, hogy 30-60 kg-ot hogy lehet hízni.


Tudom, hogy létezik hormonzavar, egyéb betegség, de kizártnak tartom, hogy annyi ilyen jellegű beteg ember legyen, amennyit nap mint nap látok.


2012. máj. 24. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én híztam vagy 10 kilót egy év alatt, de észre is vettem. Szerintem egyszerűen csak beletörődnek.
2012. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van aki tesz rá magasról.

Exem 80ról 130 kilóra hizott másfél év alatt,ülőmunka,zaba,semmi mozgás,és elment mekizni ha nem adtam neki enni,nem lehetett rá hatni,szerinte nem volt kövér.

(nekem meg nem volt már ghusztusom hozzányulni a hájához,ugyh mivel nem is akart változtani,szakitottunk)

2012. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Saját példa: elhagyott a pasim. Két hónapig totál letargiában voltam, és az első két hétben alig ettem. Összesen egy félkilós kenyeret. Fogytam is 8 kilót.

Aztán elkezdett égni a gyomrom. Muszáj volt ennem, különben iszonyúan fájt, és közel jártam az ájuláshoz, ha csak egy órával is később ehettem. Két hónap alatt 15 kiló plusz.

Azóta szenvedek. Nincs olyan fogyókúra, amit bírnék, mert marja a gyomrom, már a nyelőcsövemben is érzem néha. Mindig próbáltam lefogyni, de egy-két hét után nem bírtam. Utána mindig egy kicsit több jött vissza. Egy éven belül megvolt a 30 kiló.


Most itt tartok, és nem tudom, mit tegyek. Pontosabban persze hogy tudom, életmódváltás kéne. Csak fogalmam sincs, hogy. Nincs túl magas jövedelmünk, ezért olcsó kajákat kell vennünk. Ezek hizlalnak. Kevesebbet kéne ennem, de nem bírok, mert akkor mar a gyomrom. Többet kéne mozognom, de amennyit bírok, az nem sokat ér, a vacak kaják miatt semmi energiám nincs. Szédülök, emiatt múltkor nagyszerűen kiment a bokám.


Őszintén nem tudom, hogy fogom ezt a súlyt leadni, amíg nem teszek szert egy olyan állásra, ami kevesebb időm veszi el, és annyi pénzre, hogy teljen normális étkezésre.

2012. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Én mindig azt mondtam, hogy az kövér aki zabál. Aztán egy szép napon babát szerettem volna, évekig nem jött. Elmentem orvoshoz, kaptam gyógyszereket stb...szép lassan felkaptam magamra 17 kg-ot, végül sikerült teherbe esnem, de a súlyom azóta sem lett a régi. Most 1,5 éves a babám, fél éve heti 3x futok 35-40 percet + itthon szobabiciklizek minden nap 20-30 percet, miközben nem eszem cukrot és fehér lisztes dolgokat.

Teherbe esésem előtt 53 kg voltam 170 cm-het, most pedig 86 vagyok, eddig 5 kg ment le.

Tesóm a szteroidoktól hízott (gerincsérve volt) mellette a veséje is tönkre ment.


Van olyan ismerősöm is, aki alig nyom 47 kg-ot, neki meg anyagcserebetegsége van...pedig napi szinten tálba csokikat, péksütiket töm magába, hogy hízzon.

Mindenki más...

2012. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 1990.01.26 ***** válasza:
Hát én erre csak annyit tudok írni, hogy Nekem kb 1-1,5 éve diagnosztizálták a PCOS-t. Azóta mindenki arra fogta a problémáimat, hogy hormonzavar. Közel 3 év fogamzásgátló szedése mellett híztam 30kg, többet is. És nem tudtam mit tenni ellene.... Előtte se voltam vékony, mert 90kg voltam, de azóta....áhh, hagyjuk is. Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy ha anno a doki normálisan kivizsgálm, és nem csak felírja a bogyót, akkor nem tartanék itt..... Mert mint kiderült, nem is írhatta volna fel, mivel hízásra hajlamos vagyok, és abban a gyógyszerben magas volt a hormontartalom.... most meg szenvedhetek a következmények miatt.....:(((( 22 éves vagyok...
2012. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy,hogy zabálnak.

Nyilván van aki betegség miatt hízik meg, de a többség zabál, mert lelki beteg. Én a középiskola alatt több, mint 30 kilót híztam, mert nem fogadtak be és evésbe fojtottam a bánatom. Evés közben jól éreztem magam és elfelejtettem bajaimat, persze utána következett a lelkiismeret furdalás...

2012. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!