Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek egészséges ez a...

Szerintetek egészséges ez a fajta táplálkozás, vagy változtassak rajta?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja nekem, hogy nagyon fontos a főtt étel. Én nem rajongok különösebben érte, főleg nem a levesért és a húsokért. Meg igazából lusta is vagyok főzni magamra. Jó oké, a párolt dolgokat megcsinálom, az nem tart olyan sokáig :)

Szerintem minden szükségest megadok a szervezetemnek, de lehet hogy tévedek.

Amit naponta eszek:

- rozsos kenyér vagy az a magvas rozsos (nem tudom mi a neve)

- hústermékek: ált. amit megkívánok: sonka, téliszalámi, kolbász

- tejtermékek közül: ált. karaván sajt, vajkrém

- rengeteg gyümölcs és zöldség (narancs, banán, uborka, paprika, paradicsom..stb)

- innivaló: víz, 100% gyümölcstartalmú innivaló (Hohes C, Happy Day)

- nassolni: magkeverékek, mazsola...ilyesmi



Valóban olyan fontos a főtt étel? Mint már írtam húst amúgy sem eszek, a zöldségek meg nyersen csak jobbak nem?



2012. máj. 26. 13:51
 1/3 anonim válasza:
igen, fontos.szerintem változtass, mert szüksége van a szervezetednek a főtt ételre, még ha nem is mutatja ki. sok olyan vitamin van benne ami elengedhetetlen egy napi étkezés azámára
2012. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*számára
2012. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem eszel fehérjét. iktass be egy doboz zsírszegény túrót mindennapra, vagy több pohár kefirt.
2012. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!