Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire hatásos az Echinacea...

Mennyire hatásos az Echinacea csepp?

Figyelt kérdés

le van gyengülve az immunrendszerem, és folyamatosan állandó légúti megbetegedéseim vannak. Először mandula, most meg hörghurut. Az orvos csak antibiotikumot ír fel ugyis, azt meg nem vagyok hajlandó már szedni!

Ez hatásos lehet?



2012. máj. 31. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a kapszulás formáját szedem és csak szuperlatívuszokban tudok beszélni róla.

Akinek eddig ajánlottam, mind pozitív tapasztalatokról számolt be.:)

2012. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
remélem segít hogy ne tartson ez a kis köhögés hetekig, mert azt nagyon nem szeretném.
2012. máj. 31. 10:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Echinacea purpurea (bíbor kasvirág) erős hatású immunrendszer-erősítő, AIDS betegek is használják, tehát csakis jó lehet! Használd nyugodtan!
2012. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ti mennyit használtok belőle? Az van ráírva, hogy akut fertőzés esetén először 50 csepp, majd óránként 10-20. én megeszem, de ez nem túl sok? óránként 20? borzalmas az íze egyébként. de ha hatásos, ám legyen.
2012. máj. 31. 10:44
 5/5 anonim ***** válasza:

A kapszulából 3x2 a napi adag.

Ha enyhe megfázásos tüneteink vannak napi 2 kapszulát szedünk, egyébként napi egyet megelőzésként és így is nagyon hatásos.

2012. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!