Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet az oka? Ez már...

Mi lehet az oka? Ez már betegségnek számít? Sosincs étvágyam.

Figyelt kérdés

174 centi, 57 kiló vagyok. 21 éves, lány. tavaly óta nőttem 4 centit és ezzel együtt fogytam is 4 kilót. Rendszeresen mozgok, amikor csak tehetem. Előzménye, hogy 2 éve szerelmes vagyok egy srácba, aki képtelen normális kapcsolatra, végig csak szórakozott az érzéseimmel. Egyszer a fejemhez vágta, hogy ha kisebb lenne a hasam és nagyobbak lennének a melleim, járna velem. Én őrültem oda voltam/vagyok érte, s ezért mindent megtettem, hogy drasztikus fogyásba kezdjek. Minden második nap tornáztam, éheztem, kínoztam magam.. ez lett az eredménye. A sok stressztől lefogytam, nincs étvágyam. ha megreggelizek, ebédkor a levestől már jól lakok, egész nap alig tudok enni valamit. Félek, hogy beteg vagyok. orvoshoz nem akarok elmenni. Mit tehetnék? Senki sem tud erről. Nem is szeretném elmondani, van elég gondjuk a barátaimnak/családomnak is.

Kérlek titeket, segítsetek! Ez normális dolog?



2012. jún. 7. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem normális. Próbálkozz étvágyjavító teákkal, ha 2 héten belül nem segítenek akkor menj el orvoshoz.
2012. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megpróbálom, köszönöm!!
2012. jún. 7. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
...és megérte? Legalább meg lett a fiú?
2012. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem.. csak vak voltam :( nagyon elvoltam keseredve. Ez rég volt, azóta is próbálom túl tenni magam ezen
2012. jún. 7. 16:11
 5/7 Julie S ***** válasza:
Szerintem keress fel egy pszichológust.
2012. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Julie S szerintem neked meg a felfogással van problémád:) Mivel az ilyen jellegű kommentekre nem igen vagyok kíváncsi.
2012. jún. 14. 20:03
 7/7 A kérdező kommentje:

Julie S :DD

neharagudj. kitettem nemrég egy kérdést, mert ezt már elviekben töröltem .. vagy csak akartam, azt hittem, ez még az a kérdés =) ne haragudj :$ köszi a tanácsot :D bár inkább oda nem merek menni. :/

2012. jún. 14. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!