Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehetne étvágyam?

Mitől lehetne étvágyam?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs, vagy csak keveset eszel? Esetleg multivitaminok szedésével növelhető az étvágy, vagy ha ezt nem akarod, akkor egyél sokszor keveset.

Saját tapasztalat, hogy én az almától mindig rettenetesen éhes vagyok már 15perc múlva...

2012. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán van, szedek vitamint van 3 félét, de egy nap csak kettőt veszek be, mert félek hogy a túl sok vitamin sem jó. Enni ennék, de nincs étvágyam, ha erőszakolom, még annyira sem esik jól :/
2012. jún. 1. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:

A sok vitaminnal kapcsolatban igazad van, a zsirban oldódókkal kell vigyázni(A,D,E,K).

Ha nem esik jól valamilyen kaja, én általában a savanykásabb ízekhez nyúlok, pl vmi tejfölös, vagy citromos-vajas csirke, esetleg saláták(akár görög, akár majonézes burgonyasaláta, akár ubisali). Ne legyen túl fűszeres(bár néha a csípős is bejön ilyenkor), és ne legyen zsíros.

2012. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a válasz: egy kemény edzéstől. Jól ki kell üríteni a glikogén raktárakat, és garantáltan meg fogsz éhezni. Egy jó kis edzés után nagyon jól fog esni az evés!
2012. jún. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj változatosabban étkezni. Az is nagyon sokat segít, ha ízlik az étel. Én sem tudok olyat enni, aminek nem tetszik az íze. Másrészt ha rendszeresen mozogsz akkor a tested tápanyagszükséglete megnő, és biztos jobban fogod kívánni.
2012. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
B complex-50 vayg b complex-100
2012. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
olcsóbb megoldás pl. a béres csepp is. aztán a mentolos rágóktól azonnal éhes leszel. és ha teheted menj minél többet uszodába, strandra, Balatonra fürödni, mert a vízben éhes leszel....én kb. egy strandolós nap után 1 kilóval nehezebb vagyok.:))
2012. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!