Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Edzes elott, -vagy utan kell...

Timiike K. kérdése:

Edzes elott, -vagy utan kell enni, hogy ne hizzak? Es az edzeseknek mennyi ido utan lesz eredmenye?

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok,160 magas es 60 kg. Kb.3 eve kezdtem el hizni,40 kg-rol 60 lettem,amugy mindig sovanyka voltam,viszont most labaimon is,hasamon is meg a kezem is van plusz kg. Nagyon csunya,sot a boromre is kihatott.. Sajnos regen tobbet mozogtam,most nagyon ritkan. Viszont nekifogtam sportolni,Rubint Reka edzesprogramjaival. Naponta 2szer eszek,viszont egeszsegesen taplalkozok. A kerdesem az lenne,hogy edzes elott vagy utan kell enni,ahhoz,hogy az ne hizlaljon? Kb.mennyi ido elteltevel lesz latvanyos eredmenye az edzeseknek?

2012. jún. 13. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Edzés előtt egy órával mindenképpen kell enni, hogy bírd az edzést, de edzés után egy óráig még ne egyél!


Én folyamatosan sportolok, de itthon szoktam mellette Rubint Rékázni, annak olyan 1-2 hét után látszott az eredménye, amikor elkezdtem. (Nem tudom melyik programot csinálod, nekem a 2. kazettája van meg, és a csípőmről, illetve a belső combomról ment le nagyon sok. Kilóban 5 kg-ot fogytam vele, plusz helyes étrenddel.) De persze ez alkattól is függ! :)

2012. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első te idióta vagy. Edzés után közvetlenül minél hamarabb enni kell, csak nem mindegy mit. Diéta alatt egy kevés jóminőségű szénhidrátot, és nagyadag fehérjedús dolgot. A leges leg jobb választás a csirkemell kevés rizzsel. Edzésen az izmaidat dolgoztatod meg, ha utána nem adsz nekik tápanyagot azonnal elkezdenek leépülni, de a zsír ugyan úgy rajtad marad. Edzés után enni kell!

Edzés előtt egy órával egyél, inkább lassú felszívódású jóminőségű szénhidrátot, pl zabpehely. Ez azért kell hogy bírd az edzést, nem hízlal ez sem.


Naponta 5x MINIMUM egyél, főleg ha diétázol!

2012. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!