Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ma reggel májkrémes kenyeret...

Ma reggel májkrémes kenyeret ettem. Valamit lenyeltem vele, hajszálra gyanakodtam, de azóta is szúr év fáj ha eszek és nyelek. Ittam sok vizet, és ettem kenyeret, hátha jobb lesz, de nem csak szúr és fáj. Közben agyon fáradt is vagyok mi lehet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Valami megkarcolhatta a torkodat vagy a nyelőcsövedet, majd elmúlik. Nekem is volt már ilyen. A fáradtságnak nem hiszem, hogy köze lenne hozzá, én is kómás voltam egész nap a kánikulától.

Vagy az is lehet, hogy összeszedtél egy torokgyulladást, az is ilyen tünetekkel jár, és semmi köze a májkrémes kenyérhez, csak te kapcsolod össze a kettőt.

2009. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Drótkefe a legjobb orvosság.
2009. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hajszál reagál a májkrémmel és torokrákot okoz ! Feltétlenül keresd fel a nőgyógyászod !
2010. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!