Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezzel a modszerrel lehet...

Timiike K. kérdése:

Ezzel a modszerrel lehet fogyni? (LENT)

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok,160 cm,60 kg. 3 eve kezdtem el hiznii,regebb nagyon sovanyka voltam. Naponta 2szer eszek,reggelizek altalaban 3 szelet korpas kenyeret,parizsival es zoldseggel. Ebedelek fott etelt,levest es masodikat mind kenyernelkul. Neha delelott megeszek egy fittness szeletet. Nekifogtam Rubint Reka edzesprogramjainak. Szerintetek igy fogyhatok? Legalabb 6 kg.-ot szeretnek de legjobban 10kg.-nak orulnek. Es kb. mennyi ido alatt mennyit lehet fogyni? Amugy mar vagy fel eve igy etkezem 2szer 1 nap csak SEMMIT nem mozogtam,azert nem fogytam?..

2012. jún. 16. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Legalább három, de inkább 4-5 alkalommal kell étkezni naponta, kisebb mennyiségeket. És persze az összetételre is figyelni kell. Ha jó az étrended, mozgás nélkül is lehet fogyni, de jobb ha mozogsz is mellette.
2012. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi,csak az a problema ha en egy picit is tobbet eszek akkor mar hizok. :| Igy hiztam 40 kg-rol 60-ra. Soha nem ettem sokat,viszont ha egy nap megeszek egy csokit vagy valamit az mar 1 het mulva rajtam biztos latszik. Tok rossz,es kellemetlen mert sokszor ehes vagyok foleg este,de tudom,hogy nem "szabad"..
2012. jún. 16. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem ebedböl csak fél adagot egyel,menj el minden reggel futni!
2012. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs valami hormon problémád?
2012. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oszinten nem tudom.. 2009-be 2 honapot szedtem fogamzasgatlot amit a menstruacios problemaim miatt irt fel a nogyogyaszom,esetleg amiatt lehet,hogy hizok? de tenyleg csak 2 honapig szedtem.. Yaz volt a neve..
2012. jún. 16. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaa, nem:) Szerintem nem. Csak akik nagyon híznak és alig tudnak fogyni gyanús lehet. De ha végképp nem megy csak akkor kell rá gyanakodni és esetleg más tüneteknél.
2012. jún. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!