Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel egy hónap...

Ezzel a módszerrel egy hónap alatt mennyit tudok fogyni?

Figyelt kérdés

- odafigyelek az étkezésre ( ezt most nem akarom részletezni)

- reggel , este futok ( kezdő futóként futást sétával kombinálva , persze ez csak kezdésnek , majd szép lassan teljesen átállok futásra)

- reggel este Rubint Réka torna.


Kb. 10 kg.-tól szeretnék megszabadulni. Ha ez a módszer nem jó, akkor írnátok mást?


2012. máj. 29. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 3-4 hónap alatt meg lesz a minusz 10 kg :)

Függ,hogy hogyan étkezel meg, hogy milyen gyorsan fog beindulni a fogyás, mennyit stagnál stb..

2012. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2.5 év
2012. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha rendes betartod akkor 1,5-2 hónap alatt elérheted a célod
2012. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

utolsó nem értlek. :(

3-4 hónap? az sok.

Szeptemberre szeretnék 10 kg-tól megszabadulni , azt , hogyan csináljam?

2012. máj. 29. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:

A spot - föleg kezdökent nagyon sok lesz igy. Eleg napi egyszer es csak az egyiket. Es kell pihenö is. Egy jo etrenddel mostantol szeptemberig szerintem lemegy a 10 kg. En a helyedben ugy csinalnam, hogy heti 3 Rubint Reka (mar, ha ilyen egesz DVD-re gondoltam, ami kb egy oras asszem) es heti 3 nap futas, egyik nap ez, masik nap az es utana ket nap szünet. Kell az izmaidnak, mindenednek a szünet.

Igazabol pont a kajat nem reszletezed, amin all, vagy bukik az egesz.

Mindenesetre jol gondold meg, mert ez "feleslegesen" sok sport, amit leirtal. Es sokkal könnyebben adod is fel, ha ilyen irrealis dolgokat allitasz magad ele, hogy reggel-este futas, minden nap, amikor nem is vagy hozzaszokva.

2012. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És megfelelő kitartással ez a tervezett sport nem menne? Mondjuk hozzáteszem , hogy egész életembe utáltam a sportot. Most akarom elkezdeni.... bár szeretni soha nem fogom.
2012. máj. 29. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges, nem fogsz hamarabb lefogyni ennyi sporttol, mintha tartanal ket pihenönapot. Nyilvan, ha valaki akar, tud ennyit sportolni, csak föleg, ha utalod is, tök felesleges, meg többet art, mint hasznal. Ha sokat akarsz sportolni, akkor csinald a hat nap sport, ket nap pihenöt. Ha nagyon keveset tudsz futni, akkor csinald meg hozza a Rubint Rekat, de reggel-este sportolni, heti het nap nem celravezetö. A kajadra nagyon figyelj inkabb. (en heti 4 futassal le fogok annyit fogyni meg szeptemberig, bar egy oran keresztül futok, kb pont ez a celom, mivel heti 1 kilo körül fogyok, ezert nem lesz nehez)
2012. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Smartguy86 ***** válasza:

Egy kezdőnek ennyi sport csak elsőre tűnik kivitelezhetőnek, amíg el nem kezdi. De hamar túledzed magad, amivel együtt jár a motivációhiány, egyre többször fogod elsumákolni az edzést, végül elmarad végleg. Szóval csínján ezzel! Eleinte csináld azt, hogy minden másnap 1 óra futás, az ellenkező minden másnap pedig Rubint Réka tonra (az is legalább 1 óráig).


Emellett pedig kajálj rendesen, épeszű diétával.


Itt megtalálsz mindent:

[link]

2012. máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak elkezdeni kéne... de ez az ami borzasztó nehéz. Azt se tudom , hogy kezdjek neki. Futással, tornával vagy hogy? :)
2012. máj. 30. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!