Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges ez a fogyókúra...

Egészséges ez a fogyókúra módszer?

Figyelt kérdés
Egy nap kb.6liter ásványvizet iszok futok folyamatosan 1órát . Mert amióta ezt csinálom 1hét alatt 2kg is lement rólam és nagyon keveset eszem de mégis tele vagyok a víz miatt, úgyhogy nem vagyok éhes. És azóta nincsenek miteszerek az arcomon, hanem kristály tiszta. Egy hátránya van: gyakrabban kell wcre mennem:) szóval ez egészséges?

2012. jún. 17. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A veséidet jól megterheled vele, hosszabb távon gázos lehet.
2012. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Erősen gyanítom, hogy egyébként éheznél, csak a víz mindig kitölti a gyomrod azért nem érzed... Hány kcal-t eszel kábé egy nap? Amúgy heti 1 kiló fogyásra redukáld le és úgy már normálisabb lesz a dolog.
2012. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A "fogyókúra" a kúra szerű mivoltából adódóan nem egészséges!!! Na jó nem kötekedni akarok! :) Amúgy szuper vagy! Szerintem nem egészségtelen amit csinálsz! ÉS jó úton haladsz!!! Alaposan kitisztul a szervezeted! Persze azért okosan! Egy idő után lassan térj vissza, de ne teljesen oda, ahonnan indultál! Hanem sok zöldség, gyümölcs, No cukor, no fehér liszt stb stb... Szóval fogyókúra helyett életmód váltásban kell gondolkodni szerintem! :) Sok sikert!!!
2012. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam, hogy reggelizni nem tudom, hogy az nem jó de 4éve nem reggelizek, mert reggel nem tudok enni, mert hányingerem lesz. Körülbelül még egy hétig tervezem ezt utána rátérek a napikb 5óra futásra. Ez előtt sem voltam kövér 164cm és 46-47kg, de a combjaimat "karcsúsítani szeretném". De persze nem az egészségem kockázatán, mert annyit nem ér meg.:)
2012. jún. 17. 19:43
 5/16 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam, hogy reggelizni nem tudom, hogy az nem jó de 4éve nem reggelizek, mert reggel nem tudok enni, mert hányingerem lesz. Körülbelül még egy hétig tervezem ezt utána rátérek a napikb 5óra futásra. Ez előtt sem voltam kövér 164cm és 46-47kg, de a combjaimat "karcsúsítani szeretném". De persze nem az egészségem kockázatán, mert annyit nem ér meg.:) szóval ebédre: kb 400kcal vacsorára meg egy alma.
2012. jún. 17. 19:45
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Tudod, amit csinálsz úgy hívják anorexia nervosa... Biztos már hallottál róla, a napi 500 kcal sem éred el, az 5 óra sport se normális sehogy sem már. Még időben keress fel egy orvost amíg tudnak kezdeni veled valamit.
2012. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
soha sem ettem többet maximum vacsorára alma helyett egy szendvicset. de most komolyan nem vagyok sovány majd ha gépről leszek küldök képet. Inkább izmos szeretnék lenni.
2012. jún. 17. 20:17
 8/16 anonim ***** válasza:
dehogy vagy anorex.! ha tudná miaz nem írta volna! :/
2012. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
van benne valami!;)
2012. jún. 17. 20:28
 10/16 anonim ***** válasza:
Kedves drága utolsó, van pár ismerősöm is akik ebben a betegségben szedvednek. Egy felnőtt nő napi energiaszükséglete úgy 1500 kcal körül van, ennek a töredékét sem éri el a kérdező. Amit csinálsz nem normális!
2012. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!