Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik az a...

Szerintetek melyik az a leghatékonyabb fogyokúra módszer? Rubint Réka DVD-i segitenek abban, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy ideje súlyfelesleggel küzködöm, hála a pajzsmirigy alulműködésnek, amit már Euthyroxxal kezelek. Van rajtam egy olyan 10kg felesleg, amitőle szeretnék mihamarabb megszabadulni. 3 hete elkezdtem Rubint Rékázni, s odafigyelek, hogy mikor mit eszek és lecsökkentettem a kaja adagot is, nem eszek édességet, ha kenyeret eszem akkor az maximum 2 szelet egy nap és barna kenyeret. Ruháimon észrevettem, hogy jobban állnak rajtam, de a mérlegen 1 kg-val többet mutat, nem értem hogy miért. Szerintetek a Rubint Réka dvd-kkel és kevesebbet eszek, délután 6 után nem is eszem már, igy letudok fogyni? Ti mit tanácsoltok? A futást is probáltam, az izmaim birnák, de a tüdőm nem birja...és hozzáteszem, hogy nem cigizek! Tudom a pajzsmirigyalulmüködés miatt is fogyok nehezen. Adjatok bár tanácsot legyetek szivesek.

2012. jún. 13. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért mutatott többet a mérleg mert izmosodtál!!! A Rubint Réka pedig formál, ezért állnak jobban rajtad a ruhák. Folytasd :)))
2012. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jún. 13. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:

"A futást is probáltam, az izmaim birnák, de a tüdőm nem birja...és hozzáteszem, hogy nem cigizek!"


Hat nyilan nem birja a tudod, ha nem vagy edzesben, attol meg futni kell, az a legjobb fogyashoz. 4 honapja fogyozom es 32 kilot adtam le. Igaz en koplalok, nem eszem 1000 kaloriat sem egy nap, es minden hetkoznap 1 orat futok, es rengeteg vizet iszom (4 liter/nap).


A futashoz tudok tanacsot adni. Eleinte nem birod, ez nyilvanvalo, parszaz meter es fujtatsz mint egy kazan nyilvan. Es a labaid is fajnak vagy ha nem, majd fognak, ez teljesen termeszetes eleinte, nekem is fajtak. Fuss 2 percet es 2 percet gyalogolj ra, majd megint 2 percet fuss (kocogj nem kell sietni) es megint gyalogolj. Csinald 45 percig, ha egy ido utan ugy erzed, mar a 2 perc futas sem megy, akkor gyalogolj ahelyett is. Ket hetig csinald minden hetkoznap, hetvegne pihenj vagy 3 napig csinald es 1 napot pihenj. Eleinte szar lesz es mindened fajni fog. :)


En lefekves elott futok, hazajovok, furdes es agy, nem mintha a futas utan labon birnek maradni ugy elfaradok, de mindenkeppen lefekves elott a legjobb futni, nekem ez jott be.


Aztan majd latni fogod, hogy egy ido utan siman tudod emelni a futas idotaramat es csokkenteni a setat, de fontos, hogy nem addig kell futni ameddig mar nem birod tovabb, hanem mindig adott idokozoket es a setat is idore betartani. En 2perc futas 2 perc setaval kezdtem, most kb 10 perc futas 2 perc setanal jarok es 60 percig csinalom. Gond nelkul, az izomlaz kb 6 het utan mult el. Nyar vegere meglesz a seta nelkuli 60 perces futas.

2012. jún. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 hete folyamatosan tornazom, tegnap es ma is voltam kocogni es meglepo modon, nem faradtam el olyan hamar, mint eddig, gondolom a torna miatt. Nagyon orultem neki!!! Remelem lesz eredmenye, tenleg keveset eszem es mozgok is emellett...csak nincs turelmem es ez a legrosszabb, hogy turelmetlen vagyok. :(
2012. jún. 15. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!