Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Baj az ha naponta 4 pohár...

Baj az ha naponta 4 pohár (3DB:2Dl és 1 Db: 0,5L) tejet iszok meg?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs tőle hasmenésed, haspuffadásod, kiütésed, stb, akkor valszeg te azok közé tartozol, akik képesek megemészteni a tejcukrot(laktóz) és nincs fehérje-allergiád sem. Vagyis bajnak nem baj, különösebb probléma nem lesz, illetve úgy tudom, nőhet a későbbi allergia kialakulásának esélye, de ennyi.

Viszont felesleges, mert a tej az újszülött emlősállat táplásására való, egy felnőtt macska sem tudja rendesen feldolgozni a tehéntejet, a legtöbb ember sem...

2009. júl. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is tejfüggő vagyok, szinte víz helyett is azt iszom! Cseresznye, tej, sör, tej, dinnye,... Szinte mindenhez meg tudom inni, nem okoz semmilyen problémát! És nagyon jó kálciumforrás!
2009. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem:) És nincs semmi najom tőle.:)
2009. júl. 17. 08:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mi házi tejet kapunk 2 l-t minden 2. nap és én abból ha van akkor 1,5 litert iszok meg vagy 1 l-t.örülnek is neki itthon xDmás alig kap tejet mert megiszom
2009. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A tej szerintem felnőtt emberek, állatok számára nem valami egészséges, rengeteg növekedési hormon meg olyan anyagok vannak benne, amihez olyan enzimek szükségesek, amit az ember 3 éves kora felett már nem termel.

Ázsiában egyáltalán nem isznak tejet és bazi sokáig élnek.

Amellett iszonyatosan hizlal, szinte folyékony zsír, szóval lehet, hogy a kamaszkor vége után le kéne állni vele.

2009. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én napi 1 litert is megiszok néha, nincs tőle semmi bajom, a tej a kedvenc italom :D Én is azt iszom víz helyett szinte :D És az se érdekel, ha nem egészséges, nekem nincs bajom tőle egyelőre :) 18L vagyok
2009. júl. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a tej a kedvenc italom, minimun 1 literrel megiszok naponta :-)

Eddig még semmi bajom nem lett tőle.

2009. júl. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem híztatok meg ennyi tejtől? :O
2010. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!