Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 4-6 hete evés után 20-60...

4-6 hete evés után 20-60 perccel émelygés fog el, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 22:57
 1/6 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok, 165 cm és 68 kg, nem mondom, hogy nincs rajtam felesleg, de sokáig sportoltam versenyszerűen, tehát izmos vagyok.

Az étvágyam is furcsa mostanában, az egyik héten alig eszem, már a kaja gondolatától is hányingerem van, a másik héten meg szinte állandóan eszek, mert csillapíthatatlan az étvágyam, állandóan megkívánok mindent.

2012. aug. 12. 23:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Terhes vagy? Nagyon úgy tűnik! Tesztelj!
2012. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, már egy éve nem voltam senkivel.
2012. aug. 12. 23:11
 4/6 anonim ***** válasza:

A falásroham teljesen normális, ugyanis az agy bármit megtenne, hogy hasznosítható energiához jusson, ha sokáig nem kap semmit.

Hm..hányni nem szoktál? Nincsenek alvászavaraid?

2012. aug. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sok a gyomorsavad, de epe, vagy egyéb más gyomorbetegség is okozhat ilyet, menj el a háziorvoshoz.

Koplalás után a falásroham természetes.

2012. aug. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem szoktam hányni, csak néha elkezdek öklendezni, de "le tudom nyugtatni magam".

Háát, elég sokat alszok, ilyen napi 12-14 órát és emellett is állandóan fáradt vagyok.

Nem tudom, hogy sok-e savam, de érezni nem érzem.


Mondjuk még annyit nem írtam, hogy a hormonrendszerem a padlón van. De szerdán úgyis megyek vissza az endokrinológushoz, akkor majd mondom neki, úgyis belgyógyász is ugye ő is.


Köszi a válaszokat! :)

2012. aug. 13. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!